רונאלדו: ריאל מדריד יצרה קנוניה כדי להרוס לי את הקריירה

מקורביו של השחקן הפורטוגלי מסרו כי הוא משוכנע שמי שעומד מאחורי ההצתה המחודשת של הטענות נגדו בגין אונס הוא נשיא ריאל מדריד שכועס כי עזב את הקבוצה

הפרשה מאחורי טענות האונס שכריסטיאנו רונאלדו ביצע לכאורה לפני עשור, ממשיכות לתפוס כותרות, והוא ממשיך להשיב אש. על פי מקורביו של השחקן, כפי שפורסם היום (שבת) בעיתון האיטלקי "לה רפובליקה", טענו כי רונאלדו משוכנע שמי שעומד מאחורי ההצתה המחודשת של הפרשה, שפורסמה בשנת 2017, הוא לא אחר מנשיא ריאל מדריד, פלורנטינו פרס. לדבריהם, פרס רוצה לחסל את הקריירה של מי שהיה הכוכב הכי גדול שלו.

ההסתבכות של רונאדלו בצל החשדות כי אנס את קתרין מיורגה בלאס וגאס בשנת 2009 הולכות ומתעצמות, זאת לאחר ששמה של המתלוננת פורסם אחרי כשנה מהתפוצצות הפרשה. מיורגה סיפרה בפירוט כיצד הכוכב הגדול של הכדורגל העולמי תקף אותה בסוויטה שלו בעיר הימורים האמריקנית ושילם לה דמי שתיקה על סך 287 אלף דולר. רונאלדו, שמכחיש את הכל, שכר את העורך דין של המפורסמים, דיוויד צ'סנוף, שייצג בעבר את המתאגרף מייק טייסון והשחקן לאונרדו דיקפריו, והוא מתכנן לתבוע את מיורגה על פגיעה בשמו הטוב.

 כריסטיאנו רונאלדו מתוסכל
 

כריסטיאנו רונאלדו (רויטרס )

 

השחקן הפורטוגלי הוא מותג ששווה הרבה כסף, והפרשה הזו כוללת הרבה אלמנטים מעבר לתביעה הוגשה נגדו. חברת "נייקי", שחתומה איתו על חוזה לכל החיים בגובה מיליארד דולר, פרסמה הודעה לפיה היא עוקבת בדאגה אחרי הפרשה, ואילו ענקית המשחקים "EA Games" הסירה את תמונתו מהשער של המשחק הפופולרי "פיפא". גם קבוצתו החדשה, יובנטוס, נקלעה למערבולת כאשר המניות שלה ירדו ביותר מ-15% מאז התפוצצות הפרשה.