אחות ואח נפצעו קשה ובינוני לאחר שנפלו ממרפסת ביתם באשקלון

הצעירה ככל הנראה איבדה שיווי משקל לאחר שנשענה על מעקה הזכוכית במרפסת שבקומה השנייה, בזמן שהחזיקה את אחיה על הידיים. השניים פונו לבית החולים ברזילי

צעירה בת 18 נפצעה היום (שבת) קשה ואחיה, בן 5, נפצע בינוני לאחר שנפלו ממרפסת ביתם בקומה השנייה בבניין ברחוב האצ"ל באשקלון. השניים פונו לבית החולים ברזילי בעיר. 

מחקירה ראשונית של המקרה עולה כי הצעירה איבדה את שיווי המשקל לאחר שנשענה, ככל הנראה, על מעקה הזכוכית עם הגב כשהיא מחזיקה את אחיה על הידיים. היא פונתה לביה"ח בהכרה מעורפלת עם פגיעה רב מערכתית, ואחיה פונה עם חבלת ראש כשהוא בהכרה מלאה.

חובשי רפואת חירום על אופנוע מד"א, בן טטרו ועמית שחורי, סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו בחניית בניין מגורים נערה לכודה בין שתי מכוניות חונות. אנשים במקום סיפרו שהיא נפלה מהקומה השניה בבניין ועליה נפל גם ילד. היא הייתה בהכרה מעורפלת וסבלה מפגיעה רב מערכתית". 

"בסיוע אנשים במקום חילצנו אותה, הענקנו לה טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותה לבית חולים כשמצבה קשה", הוסיפו. "הילד, שסיפרו לנו שהוא נפל על הנערה, סבל מחבלה בראש והיה בהכרה מלאה. לאחר בדיקה רפואית במקום פינינו גם אותו לבית חולים כשמצבו בינוני".