רונאלדו על המוקד: טענת האונס שמטלטלת תעשייה שלמה

טענות הדוגמנית קתרין מיורגה נגד כוכב העל מפורטוגל הציפו מחדש פרשה שנסגרה לכאורה בדמי שתיקה. הגופים המסחריים שקשורים לכדורגלן - מתחילים לחשב מסלול מחדש

כריסטיאנו רונאלדו כנראה חשב שהפרשה הזאת נמצאת מאחוריו, אבל בשבוע האחרון השדים מ-2009 שבו לתקוף את אחד הכדורגלנים הגדולים בתולדות המשחק.

הפרשה שבה לכותרות כשהדוגמנית קתרין מיורגה סיפרה לעיתון "דר שפיגל" שרונאלדו אנס אותה בחדר מלון בלאס וגאס ושילם לה דמי שתיקה בסך 287 אלף דולר. על פי עדות המתלוננת, היא הצטרפה לרונאלדו לסוויטה בבית המלון ושם, כשהחליפה בגדים לקראת כניסה לג'קוזי, הכדורגלן נכנס לחדר בו שהתה ואנס אותה ולאחר מכן התנצל בפניה. הצדדים חתמו על הסכם שתיקה תמורת פיצוי. השבוע ב"סאן" פרסמו גם תיעוד של השניים מבלים יחדיו בערב התקיפה לכאורה, דבר שלא מעיד על מה שהיה או לא היה בחדר המלון.

רונאלדו פרסם ציוץ שבו הכחיש לחלוטין את ההאשמות והשבוע הוא אף לא זומן לסגל נבחרת פורטוגל כיוון שביקש להתמקד בהאשמות החמורות נגדו. רונאלדו הוא לא רק כדורגלן פנטסטי, הוא תעשייה שלמה שעלולה לחוות כעת טלטלה אם יתברר שהאיש שמפרסם הכול, מחברות תעופה ועד תחתונים - הוא אנס.

 כריסטיאנו רונאלדו במצב רוח מרומם במהלך משחק נבחרתו מול מרוקו
 

כריסטיאנו רונאלדו במצב רוח מרומם במהלך משחק נבחרתו מול מרוקו ( רויטרס )

 

"נייקי" שמחזיקה בחוזה חסות לכל החיים איתו בסכום שמוערך במיליארד דולר הודיעה שהיא מוטרדת מההאשמות ועוקבת אחרי ההליך וכמוה גם נותני חסות נוספים. המניה של קבוצת הכדורגל האיטלקית יובנטוס ששילשה את ערכה מאז שהכדורגלן הצטרף אליה בחודש יולי איבדה השבוע עשרה אחוז משוויה.

זו כנראה רק תחילתה של הפרשה שתמשיך לטלטל את הכדורגל העולמי ואת אחד הכוכבים שלו שיוצא למאבק הקשה מול האשמה חמורה במיוחד – אונס.