שובו של "הכל כלול": האם הישראלים יחזרו לנפוש בטורקיה?

אחרי ההתנצלות וניצנים של שיקום היחסים עם טורקיה - השער נפתח מחדש לאחד מיעדי התיירות האהובים ביותר על הישראלים. חדשות 10 חזרו לאנטליה לבדוק מה השתנה בארבע השנים האחרונות ולבדוק את המלונות החדשים שנבנו בה. ממגלשת מים בגובה של 5.5 קומות ועד ארוחה שלא נגמרת – הכל כלול. סדרת כתבות חדשה

(6:28 דקות)

ארבע שנים עברו מאז אירועי המרמרה שהביאו לנתק ביחסים בין ישראל לטורקיה ולהדרת הרגליים של התייר הישראלי מאנטליה. אחרי ההתנצלות ותחילת חידוש היחסים, בחדשות 10 יצאו לבדוק מה השתנה בבירת הנופש אנטליה.

 

מסתבר שהרבה. מלון "דלפין אימפריאל" למשל נפתח בדיוק לפני שנה, וממוקם רבע שעה בלבד מנמל התעופה. "סוף הדרך", הגדירה אותו ישראלית שכבר הספיקה לבחון את המלון החדש. בתוך המלון יש מתחם מיוחד לילדים, שייהנו גם ממגלשות מים ומתקני לונה פארק ללא תשלום נוסף. ומה לגבי האוכל? חופשי מסביב לשעון כמובן.

 

גם באזור בוזאק צפוי להיפתח מלון חדש הקיץ. חדר במלון "קריסטל ווטרוורלד" יעלה למשפחה עם שני ילדים רק 9,430 שקלים בחודש יולי. רק לפני כשנה וחצי היה רק חול במקום שבו ייפתח ב-1 ביוני מלון מפואר. פארק המים שלו צפוי להיות הגדול ביותר באנטליה, עם מתקן ה"קוברה" שיהיה בגובה של חמש קומות וחצי.

 

המלון השלישי בבדיקה,"ויקינגן אינפיניטי" נפתח רק לפני שלושה שבועות. מכיוון שהוא חדש, המחירים בקיץ הזה עדיין יהיו נמוכים - 7,980 שקלים למשפחה. הוא מכיל 908 חדרים והוא נשחב לאחד הגדולים ביותר שנבנו באזור בשנה האחרונה. אמנם הוא קצת רחוק מנמל התעופה, אך בסוף הנסיעה אליו מחכה ארוחה אחת גדולה, גם במונחים של טורקיה. השתייה שכבר נמצאת במיני בר היא בחינם, אך מילוי שלה מחדש כבר יעלה לכם תוספת תשלום.