קובי פרץ שוחח עם דנקנר טרם כניסתו לכלא: "הבטיחו שידאגו לו"

לקראת כניסתו של איש העסקים לבית הסוהר, חלק עמו הזמר חוויות מימי תקופת המאסר שלו באותו האגף, והרגיע אותו כי "כל מי שמגיע לאגף הזה – בורא עולם אוהב אותו"

הזמר קובי פרץ, שהשתחרר לפני כשלושה חודשים מכלא מעשיהו, שוחח אתמול (שני) עם איש העסקים נוחי דנקנר, שנכנס היום לכלא מעשיהו וירצה את עונשו באותו אגף שבו שהה פרץ.

"סיפרתי לו את מה שאני חוויתי, את מה שפחות או יותר הולך להיות. מאוד התאהבתי בו", סיפר פרץ על המפגש עם איש העסקים. "מצב הרוח שלו היה בסדר גמור, היו שם המון אנשים שעודדו אותו. אני בקשר עם המשפחה שלו ואני מחזק את ידיו. אני מאוד מאמין שהכול לטובה".

 
 
 
  קובי פרץ לאחר שחרורו מהכלא
 

קובי פרץ לאחר שחרורו מהכלא (חדשות עשר)

 

האגף בכלא שבו שהה פרץ, ושבו עתיד גם דנקנר לרצות את עונשו, נבנה עבור ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, שריצה אף הוא את עונשו בכלא מעשיהו. "כל מי שמגיע לאגף הזה – בורא עולם פשוט אוהב אותו", אמר פרץ. "זה נקרא 'גן העדן של הגיהינום'. זה האגף היחיד שעושים קידוש ביחד, יש שם חדר אוכל. הכי חשוב זה האנשים – דנקנר הולך להיות עם אנשים מאוד מאוד טובים".

הזמר התריע כי השבועות הראשונים בכלא עלולים להיות לא פשוטים, ולכן דאג מראש לרכך את כניסתו של דנקנר לבית הכלא: "אני עדיין בקשר עם אנשים משם, וביקשתי מהם אחד-אחד שיעודדו אותו כמה שיותר מהר. כולם הבטיחו שידאגו לו", הבטיח פרץ.     

כאמור, היום החל דנקנר לרצות את עונשו בכלא, לאחר שנגזרו עליו שלוש שנות מאסר. מי שנחשב בעבר לאיש החזק ביותר במשק הישראלי, כשעמד בראש קונצרן ,IDB הגיע לבית הסוהר מעשיהו ברמלה. "המעמד כאן הוא יום קשה לי ולמשפחתי", אמר. "נלחמתי על חפותי. אני מאמין בקדוש ברוך הוא, שהכול לטובה, בטוח במערכת הצדק והמשפט ואוהב מאוד את מדינת ישראל".