לאחר ההאשמות על אונס - רונאלדו מגיב: "זה פייק ניוז"

שחקן הכדורגל הפורטוגלי העלה סרטון בעמוד האינסטגרם שלו, שבו הכחיש את טענותיה של קתרין מיורגה, בת ה-34, כי תקף ואנס אותה בסוויטת בית מלון בלאס וגאס לפני כ-9 שנים

שחקן הכדורגל הפורטוגלי, כריסטיאנו רונאלדו, הכחיש שלשום (שבת) בשיחה בשידור חי עם עוקביו באינסטגרם את טענותיה של קתרין מיורגה, מורה במקצועה, כי תקף ואנס אותה בסוויטת בית מלון בלאס וגאס בשנת 2009.

את שיחת הווידאו עם עוקביו יזם כוכב הכדורגל, שמשחק היום ביובנטוס, מספר שעות לאחר חשיפת והגשת מסמכי התלונה של מיורגה לבית המשפט. במהלך הסרטון פנה הפורטוגלי למצלמה ואמר: "מה שהם אמרו היום זה פייק ניוז. הם רוצים לקדם את עצמם בעזרת השם שלי. זה נורמלי. הם רוצים להיות מפורסמים כשהם אומרים את השם שלי. זה חלק מהעבודה שלי. אני אדם שמח, והכל בסדר".

 כריסטיאנו רונאלדו במצב רוח מרומם במהלך משחק נבחרתו מול מרוקו
 

כריסטיאנו רונאלדו (רויטרס )

 

כאמור, ביום שישי פרסם השבועון הגרמני "דר שפיגל" את עדותה של מיורגה בת ה-34, לפיה היא הותקפה מינית על ידי כוכב ריאל מדריד בחדר אמבטיה בסוויטה שבמלון בעיר לאס וגאס. לטענתה, לאחר שבילו יחד במועדון לילה הציע רונאלדו לה ולחברתה להצטרף אליו ואל חבריו לסוויטה שלו בעיר כדי שיוכלו "ליהנות מהנוף". כשהגיעו אל החדר, הציע לה כוכב הכדורגל להיכנס איתו אל הג'קוזי.

כשהלכה להחליף בגדים בחדר האמבטיה, שכן לא רצתה להרוס את שמלתה, הופתעה לראות את השחקן נכנס עירום לחדר המקלחת. אז לטענתה, ביקש ממנה לגעת באיבר מינו ולקיים עמו יחסי מין. כשסירבה וניסתה ללבוש את הבגדים איתם הגיעה, הפך אותה השחקן על צד גופה, והחל, לטענתה, לאנוס אותה על אף שהיא צרחה "לא, לא!" בכל העת.