"ווינרים": דור העתיד האולימפי של ישראל - ומחיר החלומות

סדרת הכתבות החדשה שתשודר בשבוע הבא במהדורה המרכזית תצא למסע בעקבות הספורטאים הצעירים ששואפים להגיע הכי גבוה שאפשר, למרות הקושי והסיכונים • צפו בהצצה לפרק הראשון

אחרי שנים ארוכות בהן הספורט הישראלי ידע בעיקר אכזבות עם כדורגלנים מביישים או אתלטים שלא העפילו לגמר, נראה שבחודשים האחרונים חל שינוי ויותר ויותר ספורטאים ישראלים מצליחים להשאיר את התירוצים בבית – ולעלות על דוכן המדליות כמנצחים. השבוע תשודר במהדורה המרכזית של חדשות עשר סדרת הכתבות "ווינרים" של טל שורר, שתצא למסע בעקבות הצעירים שרוצים להניף את דגל ישראל הכי גבוה שרק אפשר במשחקים האולימפיים.
 

יש הרבה סיבות טובות מדוע לא כדאי להיות ספורטאי אולימפי – כשהילדים צעירים זה יקר מאוד, בשנות הנעורים מוותרים על חברים וטיולים וכמובן שברגעי האמת אפשר להפסיד את כל הקופה בגלל שברירי שניה או סנטימטרים בודדים. אולם הרבה מאוד צעירים ישראלים רודפים אחר החלום גם ללא השקעה רבה מצד המדינה.
 

חותר הקיאקים האולימפי סתיו מזרחי

חותר הקיאקים האולימפי סתיו מזרחי (חדשות עשר )

 

בדיוק כזה הוא סתיו מזרחי בן ה-20 מגבעת אבני. מזרחי, חותר קיאקים אולימפי, שסיפורו ישודר בפרק הראשון בסדרה, הוא התקווה של ענף הקיאקים בישראל. מאחוריו שורה של הישגים מרשימים כמו אליפות העולם לנוער ומדליות זהב באליפויות בוגרים אך הוא ימשיך לרדת לכינרת בכל יום, פעמיים ביום, כדי להתאמן ולראות מקרוב את חמש הטבעות של האולימפיאדה.