חשד לפגע וברח בת"א ובי-ם: הרוג ופצוע אנוש; 3 חשודים נעצרו

הולך רגל כבן 30 נהרג מפגיעת רכב בכיכר פריז בבירה. בת"א פונה רוכב אופניים בן 17 כשהוא מורדם ומונשם לאיכילוב. בתום סריקות נעצרו הנהגים ונבדק חשד כי נהגו בשיכרות

שתי תאונות פגע וברח בתוך זמן קצר: הולך רגל בן 30 נהרג הלילה (שני) לאחר שנפגע בירושלים מרכב חולף שנמלט מהזירה, ונער בן 17 נפצע אנוש בתל אביב לאחר שנפגע ממכונית בעת שרכב על אופניים בשדרות רוקח שבתל אביב.

צוות מד"א שהגיע לכיכר פריז שבירושלים העניק לו טיפול רפואי ופינה אותו במצב אנוש לבית החולים שערי צדק, כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית ותוך ביצוע פעולות החייאה. צוותי משטרה שהוזעקו לזירה החלו במרדף אחר הנהג הנמלט, כשבסיומו הוא אותר באזור הר הצופים. הנהג החשוד, תושב זר בשנות ה-50 לחייו, נעצר לחקירה, במהלכה עלה חשד כי הוא נהג תחת השפעת אלכוהול. הערב הוא יובא לבית המשפט בבקשה להאריך את מעצרו.

רוכב האופניים מורדם ומונשם לאחר שנפגע בראשו וספג פגיעה רב מערכתית. חברו בן ה-17 במצב בינוני עם חבלות בכל חלקי גופו. השניים נפצעו מרכב שפגע בהם בעת שרכבו על אופניים בשדרות רוקח בתל אביב, מול מגרשי הטניס הסמוכים לכניסה לחניון האוטובוסים. צוות מד"א שהגיע למקום העניק להם טיפול רפואי ופינה אותם לבית החולים איכילוב. לאחר התאונה, החלו סריקות נרחבות אחר הרכב הפוגע, שבמהלכן נעצרו שני חשודים במעורבות בתאונה. השניים, תושבי גן יבנה בשנות העשרים לחייהם, הועברו לחקירה ונבדק חשד כי נהגו תחת השפעת אלכוהול.

זירת התאונה בשדרות רוקח שבתל אביב
 

זירת התאונה בשדרות רוקח שבתל אביב (חדשות עשר )

 

הפאראמדיקיות רוני שיסגל ושי אלגבסו, שנכחו בזירת התאונה בתל אביב, סיפרו: "זירת התאונה הייתה קשה, ראינו על הכביש אופניים מרוסקות ובסמוך שכב נער כבן 16 מחוסר הכרה, הוא סבל מפגיעת ראש קשה ופגיעה רב מערכתית, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל הנשמה ופינינו אותו תוך המשך טיפול כשמצבו קשה ולא יציב". עוד הוסיפו כי "הנער השני שכב על המדרכה הוא היה בהכרה וסבל מחבלות בראש ובכל הגוף, לאחר טיפול ראשוני בשטח פינינו אותו לבית חולים כשמצבו בינוני".

עו"ד אלון שליכטר, סנגורו של אחד החשודים בתאונה בתל אביב, מסר בתגובה: "מרשי חף מפשע, הנושא נמצא כרגע בבדיקות ראשוניות והעניין יתברר בבית המשפט". 

אמש נהרג הולך רגל כבן 40 נהרג מפגיעת רכב בכביש 25, סמוך לצומת עולים לכיוון הכניסה לבאר שבע. חובשים ופראמדיקים של מגן דוד אדום הגיעו למקום לאחר שבשעה 23:37 התקבל דיווח על האירוע במוקד. משהגיעו לזירת התאונה, נאלצו גורמי הרפואה לקבוע את מותו.

"
כשהגענו המקום היה חשוך", סיפר פאראמדיק מגן דוד אדום, אנדרי וסקו. "ראינו רכב על הכביש ובמרחק של כמה מטרים בתעלה בצד הדרך שכב גבר כבן 40 מחוסר הכרה עם פגיעת ראש ופגיעה רב מערכתית קשה מאודהוא היה ללא דופק וללא נשימה, ביצענו בדיקות רפואיות ונאלצנו לקבוע את מותו בתוך זמן קצר".

בתוך כךצעיר בן 18 נפצע בינוני אתמול בשעות הערב כשרכבו התנגש בעץ ברחוב שא נס שבבאר יעקב. צוות מגן דוד אדום פינה אותו לבית החולים אסף הרופא עם חבלה בראשו, כשמצבו יציב.