דונלד טראמפ עם שחקנית הפורנו סטפני קליפורד, חדשות עשר

"קטן מהממוצע": כוכבת הפורנו חושפת פרטים מביכים על טראמפ

סטורמי דניאלס מתארת בספרה החדש, שקטעים ממנו הודלפו, את חוויותיה מהרומן עם הנשיא: "המין הכי פחות מרשים שהיה לי אי פעם". היא טענה ש"אינו רצה כלל להיות נשיא"

כוכבת הפורנו סטפני קליפורד, המכונה בשם "סטורמי דניאלס", שטוענת כי ניהלה רומן עם נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ בזמן שהיה נשוי, מתארת בספר זכרונות חדש את מעלליה עמו לפני שנבחר לנשיאות ארצות הברית.

בעוד ספרה של כוכבת הפורנו, שייקרא "גילוי מלא", אמור לראות אור בעוד כחודש, קטעים ממנו כבר הודלפו ופורסמו אתמול (רביעי* בעיתון "הגרדיאן" הבריטי. בקטעים שהודלפו, מספרת דניאלס על חוסר האמון שרחשה לטראמפ ובפרט ליכולתו להיבחר למועמד הרפובליקני לנשיאות בשנת 2016. "זה לעולם לא יקרה", כתבה דניאלס. "הוא אפילו לא רוצה להיות נשיא". עם זאת, דניאלס מגלה שכשטראמפ המשיך להתקדם לעבר התפקיד, היא החלה לחשוב שהיא עלולה להיות בסכנה מפאת רגישות מערכת היחסים שהייתה לה עמו. לטענתה, היא אף הוזהרה מספר פעמים לא לחשוף שום פרט מהמפגשים שלהם. 

לדבריה, למרות רגעי הפחד והספק, היא המשיכה לענות לשיחות הטלפון הרבות שקיבלה מטראמפ בתקווה שהוא יעמוד על הבטחתו לשתף אותה בתוכנית הריאלטי שלו "המתמחה". עוד הוסיפה, כי טראמפ הודה בפניה כי ניתן לרמות בתוכנית ובכך למנוע את הדחתה. "אנחנו נמצא דרך ליידע אותך על האתגרים מראש," היא מצטטת אותו. "אנחנו יכולים לתכנן את הטכניקה שלך", הוסיפה לתאר.

 
 
 
נשיא ארהב, דונלד טראמפ, והגברת הראשונה, מלניה טראמפ
 

נשיא ארהב, דונלד טראמפ, והגברת הראשונה, מלניה טראמפ (רויטרס)

 

הספר שמוקדש כולו לזיכרונותיה של דניאלס עוד מתקופת ילדותה, כולל גם פרטים על המפגש הראשון שלה עם הנשיא. לטענתה, בשנת 2006, היא וחברותיה השתתפו כמעודדות בטורניר גולף למפורסמים באגם טאהו, שם פגשה לראשונה בטראמפ. לדבריה, שומר ראשו הזמין אותה לארוחת ערב, שהתבררה כהזמנה לפנטהאוז של טראמפ. את רצף האירועים שבאו לאחר שהגיעה אל הפנטהאוז, מתארת סטורמי בפירוט גרפי: "זה היה אולי המין הכי פחות מרשים שהיה לי אי פעם, אבל ברור שהוא לא שותף לדעה הזאת". לראות עיניה, איברו של טראמפ הזכיר לה את הפטרייה ממשחק המחשב "סופר-מריו" שאותו הגדירה כ"קטן מהממוצע" אך "לא קטן באופן קיצוני מהממוצע".

עורך דינה של דניאלס, מיכאל אוונאטי, אמר לרשת CNN כי התיאורים המפורטים שהיא מספקת בספרה מוכחים על מהימנות ואמינות דבריה. עם זאת, בחשבון הטוויטר שלו, דאג אוונאטי למסגר את חשיבות הדברים כפי שהוא רואה אותם: "תיאורי הסקס שלה עם מר טראמפ הם לא החשובים ביותר. הדבר החשוב ביותר הוא התיאור שלה על חייה ותפקידה כאישה מודרנית שלא מפחדת לומר את האמת על השלטון".

 מייקל כהן, עורך דינו לשעבר של טראמפ, לאחר הרשעתו בבית המשפט
 

מייקל כהן, עורך דינו לשעבר של טראמפ, לאחר הרשעתו בבית המשפט (רויטרס)

 

דניאלס, כאמור, טוענת שניהלה עם טראמפ רומן בשנת 2006, בזמן שהיה נשוי וכן שחתמה עמו על הסכם סודיות לפני בחירתו לנשיא. במסגרת ההסכם, שנחתם עם עורך הדין של טראמפ, מייקל כהן, התחייבה דניאלס לא לספר על הקשר המיני בינה לבין טראמפ תמורת 130 אלף דולרים ששימשו כ"דמי שתיקה".

בתחילת מארס השנה, הגישה דניאלס תביעה בבית המשפט בקליפורניה בבקשה לבטל את הסכם הסודיות. לטענת כוכבת הפורנו, הסיבה להגשת התביעה נובעת מכך שטראמפ עצמו לא חתם על ההסכם, אלא בא כוחו, ולכן מבחינתה הוא מבוטל.

דניאלס אמרה לפני כמה חודשים, בריאיון לתוכנית "60 דקות" של רשת CBS, כי במהלך שנת 2011 ספגה איומים על ידי אדם בחניון בלאס וגאס שביקש ממנה: "שכחי מהסיפור ותניחי לטראמפ". היא הוסיפה: "הייתי עם בתי הקטנה, וכשהוא הבחין בה הוא רכן לעברי ואמר 'יש לך ילדה יפה, זה יהיה חבל אם יקרה משהו רע לאמא שלה', ואז הוא נעלם".

בריאיון סיפרה דניאלס כי טראמפ קיים עמה יחסי מין פעם אחת בלבד, כשהיא הייתה בת 27 והוא בן 60. לדבריה, היא אמנם לא נמשכה אליו, אך היחסים היו בהסכמה. היא טענה כי "טראמפ לא השתמש באמצעי מניעה ובסיום הפגישה הוא לא ביקש ממני לשמור את זה בסוד". היא ציינה כי אחרי המפגש הזה המשיך טראמפ להתקשר אליה והם אף ניפגשו שוב, אבל לא קיימו יחסי מין נוספים.