הקבר של חלל לצה"ל שהושחת בבית הקברות במיתר, עמוד הפייסבוק של אסנת רוזנטל

הושחתה חלקת קבר של חלל "צוק איתן": "חסרי לב, כמו סכין בנפשי"

אמו של נועם רוזנטל הקבור ביישוב מיתר, כתבה בפוסט נרגש בפייסבוק על התקרית בה אלמונים ניפצו את הארונית שבסמוך לחלקה וגנבו ממנה את סיכות הלוחם שהשאירו חבריו

החלקה הצבאית של נועם רוזנטל, שנהרג במבצע "צוק איתן", הושחתה ביום שישי במיתר. אמו כתבה פוסט בפייסבוק בו סיפרה על התקרית, בה אלמונים ניפצו את הארונית של נועם וגנבו ממנה את סיכות הלוחם שהשאירו חבריו.

"היום גילינו את הרוע שזרעו רעי הלב, בעזרת את החפירה המונחת דרך קבע בפינת החלקה שלכם, הבית שלכם, נפצו, במאמצים ובכוח רב, את הזכוכית המחוסמת, תלשו את הכרית העטופה בד שחור, וגנבו את כל הסיכות, הסמלים והמתנות שהשאירו לך חבריך", כתבה אסנת רוזנטל. "השפל של השפל, מבחינתי אין נמוך משם, 'לגנוב מהמתים', מי מסוגל??? רק חסרי לב מרושעים מסוגלים לבצע מעשה שכזה.

חלק הקבר של נועם רוזנטל שהושחתה
 

חלק הקבר של נועם רוזנטל שהושחתה ( עמוד הפייסבוק של אסנת רוזנטל)

 

"הרי מה תועלת להם בסיכות החובש שהשאירו לך חבריך? מה תועלת להם ביתר הסיכות שהשאירו חבריך לצידך?" שאלה אמו של נועם. "סיכות החילות השונים, היחידות, והאותות שזכו הם? מה יעשו בהם הגנבים? מרושעים שמטרתם אחת להרע, לפגוע ולנעוץ סכינים בליבי ובנפשי, אז הנה אני מעניקה לכם אות, כאן ועכשיו, הצלחתם במשימתכם, נעצתם את הסכין וסובבתם אותה היטב בנפשי".

רוזנטל הודתה לאיש האבטחה ביישוב ולשוטרים שהוזעקו למקום. "מבקשת את סליחתך שלך וסליחתם של כל החברים שלך. שוב כשלתי, גם על הארונית שלך שלצדך, ועל כל שהותירו החברים שלך איתך,
לא הצלחתי לשמור", כתבה.