הראל ויזל, חדשות עשר

עדות חמישית נגד מנכ"ל פוקס: "התנפל עליי - וניסה לנשק אותי"

ו', שטסה עם הראל ויזל לנסיעת עסקים בחו"ל לפני 14 שנים, טענה בפני צוות "המקור": "הוא הכניס את הידיים, מזמז אותי, הדפתי אותו בכל כוחי". ויזל: "המקרים מסולפים"

עדות חמישית נחשפה אמש (שני) נגד מנכ"ל פוקס, הראל ויזל. העדות נמסרה לצוות "המקור" על ידי ו', שנסעה עם הראל ויזל לנסיעת עסקים בחו"ל לפני 14 שנים.

ו' סיפרה כי נכנסה עם ויזל למונית, בדרך לפגישה עם איש עסקים זר, שהייתה עשויה להביא לחתימת עסקה שתיחשב להצלחה מקצועית משמעותית עבור ו'. "הנהג יושב מקדימה, ויזל התנפל עליי התנפלות שאני לא ידעתי מה לעשות. בגלל שהוא כ"כ גדול. דחף אותי לחלון. הכניס את הידיים, מזמז אותי, ניסה לנשק אותי. התנפל עליי. אני הדפתי אותו בכל כוחי. לא צעקתי, אבל אמרתי לו - מה אתה עושה? אנחנו מכירים הרבה שנים. מה אתה עושה?", אמרה בעדותה.

בהמשך, על פי גרסתה של ו', פגש ויזל את איש העסקים הזר והביע התעניינות בעסקה, אך לא חתם. זמן קצר לאחר מכן מצאה עצמה ו' עם ויזל במונית פעם נוספת: ״שוב הוא התנפל עליי ושוב אני הודפת אותו. העסקה כבר לא התממשה". עם חזרתה לארץ, סיפרה על המקרה בנפרד לשתי נשים שעבדו איתה. במערכת "חדשות עשר" שוחחו עם השתיים  - האחת זכרה במדויק ש-ו' סיפרה לה על מה שוויזל, לטענתה, עשה. השנייה זכרה ש-ו' חזרה מהנסיעה נסערת, ושכעסה על כך שלא קיבלה גיבוי מהבוס שלה.

 הראל ויזל
 

הראל ויזל (חדשות עשר)

 
 
 
 

ו' נבדקה בפוליגרף אצל הבודק קובי רבין, ונשאלה: "האם במונית בדרך לאיש עסקים בחו"ל - הראל ויזל התנפל עליך וניסה לנשק אותך בכוח?", ובנוסף: "האם הדפת את ההתנפלות הפתאומית של הראל ויזל על גופך ופנייך במונית בחו"ל?". ו' השיבה בחיוב לשתי השאלות, רבין קבע כי היא דוברת אמת בשני המקרים.

מקבוצת פוקס נמסר בתגובה: "החברה מתייחסת במלוא הרצינות לנושא. כפי שפורסם, החברה מינתה בשבוע שעבר בודקת חיצונית, השופטת בדימוס אורנית אגסי, שכבר החלה בתהליך הבדיקה".

מטעמו של הראל ויזל נמסר בתגובה: "המקרים המתוארים על ידכם מסולפים מן היסוד. ערוץ עשר ממשיך למחזר חומרים. ולאור זאת, אין בכוונתי להמשיך ולספק חדשות לבקרים תגובות לחומרים ממוחזרים וליטול חלק בקמפיין זה".

בשבוע שעבר נחשף כי לפני יותר מ-15 שנים, איש מקצוע בכיר שעבד עבור מנכ"ל פוקס הגיע נסער לעימות קשה עימו. הבכיר שמע מרעייתו כי ויזל תקף אותה בעת שניסתה לצאת ממשרדו. לטענתה, היא הייתה במשרדו של ויזל בסיטואציה מקצועית. כשעמדה לצאת, הוא התנפל עליה מאחור - כך סיפרה לבעלה. האישה, לטענתה, נאלצה להיאבק בוויזל פיזית, חבטה בראשו והצליחה לצאת מלשכתו. הבכיר התעמת קשות עם ויזל. מנכ"ל פוקס התנצל, הבטיח שזו טעות חד פעמית ובסופו של דבר, המקרה הושתק.