לא היה מוכן להמתין בתור להופעה, ירה באוויר - ונורה ע"י שוטרת

העומס בכניסה להופעתו של הראפר אייס קיוב בקליפורניה עורר במיוחד את זעמו של אחד המבלים. אמנם הוא לא פגע בקהל, אבל שוטרת מיהרה לפעול נגדו - וירתה 4 פעמים • תיעוד

אדם נורה אתמול (ראשון) על ידי שוטרת בקליפורניה, לאחר שפתח בירי טרם הופעתו של הראפר אייס קיוב בעיר דל מאר. התקרית החלה בעקבות העומסים הכבדים שנוצרו בכניסה להופעתו של הראפר האמריקני. אחד מכ-18 אלף המעריצים שהמתינו להיכנס למתחם, ככל הנראה איבד את סבלנותו, שלף אקדח וירה מספר כדורים לאוויר.

בתיעוד האירוע נראה כי שוטרת שהייתה במקום שיערה כי מדובר במתקפת ירי, וירתה ארבע פעמים לעבר האדם שעמד ליד שער הכניסה והפנה את נשקו לשמיים. על פי המשטרה בסן דייגו, אדם אחד נוטרל והועבר לבית החולים, אך לא ידוע מה מצבו. לפי הנהלת המקום, האירוע נמשך כמתוכנן והראפר אייס קיוב אכן עלה להופיע.

לפני כשבוע שלושה בני אדם נהרגו ו-11 נוספים נפצעו באירוע ירי שהתרחש בג'קסונוויל שבפלורידה, ארה"ב. התקרית התרחשה בעיצומה של תחרות משחקי וידאו במרכז מסחרי בעיר. על פי המשטרה המקומית החשוד בביצוע מסע ההרג הוא דיוויד כץ, אמריקני בן 24 מהעיר בולטימור, שהגיע למקום כדי להשתתף בתחרות, והגיב בזעם להפסד במשחק. על פי השריף המקומי היורה השתמש ברובה יד אחד לפחות, ולבסוף הרג גם את עצמו. מלבד שלושת ההרוגים ותשעה פצועי ירי, במקום נמצאו גם שני בני אדם שנפצעו כתוצאה מהמנוסה ההמונית שהתפתחה בזירה.