בניין חברת פלאפון, חדשות עשר

תקלה במהלך עבודות שדרוג: 20% מלקוחות "פלאפון" חווים שיבושים

כחמישית מהלקוחות התקשו להוציא שיחות ולקבלן. מטעם חברת התקשורת נמסר כי "החל מהשעה ארבע חל שיפור ניכר בשירות, וכי כעת עיקר השיבושים במספרים המתחילים בספרות 6 ו-7"

לקוחות רבים של חברת "פלאפון" דיווחו היום (ראשון) על שיבושים ברשת, ועל קשיים בהוצאת שיחות ובקבלתן. 

החברה אישרה בתחילה כי "קיימים שיבושים בשירותי החברה לחלק ממנויי החברה", ובהמשך הבהירה כי השיבושים החלו בשעה 12:00, ופגעו בכחמישית מהמשתמשים. עוד נמסר כי מקור השיבושים נובע מתקלה שנוצרה במהלך עבודות שדרוג ותחזוקה על בסיס הנתונים ברשת.

"אנו פועלים במלוא המרץ לפתור את התקלה ולהשיב את השירות לסדרו בהקדם", הבהירו בחברה. בחברה ביקשו לעדכן כי החל מהשעה ארבע, חל שיפור ניכר בשירות, וכי כעת עיקר השיבושים מתמקדים במספרים המתחילים בספרות 6 ו-7. עוד נמסר מ"פלאפון" כי "צוותים מקצועיים מתוגברים פועלים להסדרת השירות".

בהמשך, נמסר כי בחברה איתרו את מקור התקלה וכי ישנו שיפור ניכר בזמינות המנויים ברשת. לאורך היום ובמהלך הלילה יעבדו צוותים מתוגברים כדי להביא את התקלה לידי פתרון. 

רן גוראון, מנכ"ל פלאפון, הוסיף: "ראשית ברצוננו להתנצל בפני לקוחותינו על אי הנוחות שנגרמה להם במהלך היום. ברור לנו כי אירוע מסוג זה מחייב פיצוי עליו נודיע בהמשך. כרגע אנחנו ממוקדים בהסדרת השירות וחזרה לשגרה. במהלך כל היום עבדו צוותים מתוגברים כדי להביא לסיום מהיר כלל הניתן של התקלה. אנו נמשיך לעדכן בסטטוס הטיפול כפי שעשינו לאורך כל היום".

מטעם משרד התקשורת נמסר: "השר ומנכ"ל משרדו עומדים בקשר ישיר מול הנהלת פלאפון. לפי מה שידוע למשרד,התקלה אותרה וכעת עובדים מהנדסי החברה לתקנה. הצפי שבשעות הקרובות הנושא יפתר".