הילה ליבנה, המטיילת הישראלית שנעדרת בקירגיזסטן, פייסבוק

לאחר 6 ימי חיפושים: גופתה של הילה ליבנה אותרה בקירגיזסטן

המטיילת הישראלית שאבדה במהלך טרק בצפון מזרח המדינה אותרה ללא רוח חיים, בתוך נקיק אליו נפלה מגובה רב. היא טיילה עם חבר ישראלי ושני צרפתים, אך עקבותיה נעלמו

הילה ליבנה, המטיילת הישראלית שאבד איתה הקשר לפני שישה ימים, אותרה היום (שישי) כשהיא ללא רוח חיים. צוות החילוץ מצא את גופתה בתוך נקיק, אליו נפלה מגובה רב. הודעה נמסרה למשפחתה.

הילה, בת ה-22, יצאה לטרק בצפון-מזרח קירגיזסטן עם חבר ישראלי ושני צרפתים. בשלב מסוים במהלך המסלול,ביום ראשון האחרון, היא התפצלה מהחבר הישראלי, שנפל ושבר את הקרסול. לאחר מכן אבד הקשר ביניהם והוא חולץ מהמסלול בשלום, כשלא נמצא כל זכר להילה.

בימים האחרונים פתחה משפחתה של הילה, בהובלת אחיה יובל במבצע חילוץ חובק עולם בניסיון לאתר אותה. האח עצמו המריא לקירגיסטן, משלחות מקומיות וישראליות הופעלו ונפתח קמפיין לגיוס כספים ברשת. ביום שלישי הצטרפו לחיפושים מסוק של צה"ל וצוות של יחידת האלפיניסטים.

 אחיה יצא למדינה בניסיון לאתרה. הילה לבנה
אחיה יצא למדינה בניסיון לאתרה. הילה לבנה( פייסבוק)1/1 תמונות

הילה הותירה אחריה אם, ואת אחיה התאום יובל, שכתב לאחר שקיבל את ההודעה פוסט בפייסבוק בו הודה לכל מי שעזר בחיפושים. "מכיוון שכולכם הייתם משפחה אחת גדולה עבורנו, אנו מרגישים את החובה לצרף אתכם לאבל הפרטי שלנו. אנו כואבים ומצטערים להודיע שהילה שלנו איננה בין החיים. מוקירים את המאמץ הארצי לחזק אותנו ולתת לנו יד ברגעים שהיו קשים ומפחידים לנו, ועכשיו אנחנו נפרדים. זוכרים את החיוך שלה לעד, חיוך שהתחיל בעיניים. יהי זכרה ברוך, המשפחה".


 

 המקום נמצאה גופת המטיילת הילה ליבנה
המקום נמצאה גופת המטיילת הילה ליבנה( צילום מסך)1/1 תמונות