ידידיה קלרמן ההרוג בתאונת הדרכים בעיירה פאי שתבאילנד , באדיבות המשפחה

"ידידיה שוחח איתנו ואמר שלום לכל המשפחה - כמו סיבוב פרידה"

יהונתן קלרמן, שאחיו נהרג בתאונת דרכים במהלך ירח הדבש שלו בתאילנד, סיפר על הפעם האחרונה ששמע את קולו, ועל מצבה של אלמנתו שטרם חזרה ארצה: "היא עדיין לא מעכלת"

יהונתן קלרמן, אחיו של ידידיה שנהרג אתמול (רביעי) בתאונת דרכים בתאילנד, סיפר בראיון לתכנית "חמש עם רפי רשף" על השיחה האחרונה שלו ושל משפחתו עם אחיו, כמו גם על הקשיים הכרוכים בהעלאת גופתו של ידידיה ארצה. 

"שוחחנו לאורך כל הטיול שלהם פעם בכמה ימים באמצעות שיחת וידאו", סיפר יהונתן. "השיחה האחרונה שלנו הייתה לפני יומיים, שלושה. ביום ראשון הייתה לנו חתונה של בת דודה, ושידרתו לו חלק מהחתונה דרך הוואטספ", סיפר האח. "הוא אמר שלום יפה לכל המשפחה - מעין סיבוב פרידה כזה", הוסיף. 

על מצבה של קסם קלרמן, אלמנתו של יהונתן, שכרגע שוהה בתאילנד להמשך טיפול רפואי, אמר: "היא כרגע, בגבורה גדולה למה שהיא עברה, בפוקוס. אני מניח שהיא עוד לא ממש מעכלת. אני אישית עוד לא דיברתי איתה, אבל היא בקשר רציף עם המשפחה". 

 יהונתן קלרמן, אחיו של ידידה שנהרג בתאילנד
 

יהונתן קלרמן, אחיו של ידידה שנהרג בתאילנד ( חדשות עשר)

 

"כרגע עוד לא ידוע מתי הגופה או קסם יגיעו", אמר. "הם צריכים לעבור מצפון תאילנד לכיוון בנגקוק ומשם לארץ. זה יכול לקחת זמן. בינתיים, צמודות לקסם שתי נשים מבית חב"ד, שעוזר לנו במאמצים להביא אותו לארץ כמה שיותר מהר ביחד עם משרד החוץ וזק"א".

אתמול, כאמור, פורסם כי ידידיה קלרמן, תושב נוף איילון בן 26, הוא הישראלי שנהרג בתאילנד לאחר שנפגע ככל הנראה מנהג שיכור, במהלך טיול ירח דבש במדינה. אישתו, קסם קלרמן נפצעה באורח קל והובהלה לקבל טיפול רפואי בבית החולים.