עקיבא כץ, ההרוג בתאונת הדרכים ברחוב איינשטין בת"א, באדיבות המשפחה

בן 69 על כיסא גלגלים חשמלי נפגע מרכב בצפון תל אביב - ומת

עקיבא כץ, נכה צה"ל, פונה לביה"ח במצב אנוש ושם נקבע מותו. החובש סיפר: "הקלנועית הייתה מפורקת לגמרי, חלקיה היו מפוזרים על הכביש ברדיוס של עשרות מטרים"

עקיבא כץ, בן 69 על כיסא גלגלים ממונע, נהרג היום (רביעי) מפגיעת רכב בצומת הרחובות איינשטיין ולוי אשכול בתל אביב. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירת האירוע, בצפון העיר, העניקו לפצוע טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים איכילוב, במצב אנוש תוך פעולות החייאה, אולם שם נאלץ הצוות הרפואי לקבוע את מותו.

כץ, תושב תל אביב, נפצע בעבר בתאונה במהלך שירותו הצבאי ומאז מוגדר נכה צה"ל. ממשטרת מרחב ירקון נמסר כי מבדיקה ראשונית עולה כי נהג הרכב פגע בו בעת שחצה במעבר חציה. כוחות המשטרה שהגיעו למקום החלו בבדיקת נסיבות התאונה, ועיכבו לחקירה את הנהג הפוגע, בן 59. בתום חקירתו, הנהג שוחרר בתנאים מגבילים, רישיונו נשלל ל-90 יום ורכבו נתפס עד לסיום החקירה.

עודד גל, חובש רפואת חירום במד"א, סיפר: "הייתי בנסיעה חזרה מבית החולים לתחנה כשקיבלתי את הדיווח על התאונה, שהתרחשה ברחוב סמוך אליי". הוא תיאר כי "חלקי הקלנועית שהייתה מפורקת לגמרי היו מפוזרים על הכביש ברדיוס של עשרות מטרים, כשבסמוך לרכב שכב על הכביש גבר מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד".