מגורי בנות בצה"ל, חדשות עשר

"סוטה שמתגנב לבחורות במקלחת": חשד להטרדה מינית בצה"ל

חיילת התלוננה שצולמה בזמן שהתקלחה במגורי הבנות בבסיס גלילות. במקום הוכרז עוצר יציאות, אך מצ"ח לא הצליחה עד כה לאתר חשוד. "אצטרך לשמור כדי לא להיות הקורבן הבא"

חשד להטרדה מינית בצה"ל: חיילת התלוננה שצולמה בזמן המקלחת בבסיס גלילות. לפי התלונה, חייל נכנס אתמול (רביעי) למגורי הבנות בבסיס צבאי וצילמה בזמן המקלחת. בעקבות התלונה, הוכרז על עוצר יציאות לכלל החיילים בבסיס, למעט קצינים.

"אני משרתת בבסיס שנחשב לאחד הטובים, שיש בו אנשים טובים, אבל הערב קרה משהו שבחיים לא הייתי מצפה שיקרה",  כתבה בפייסבוק אחת החיילות המשרתות בבסיס, "חייל נכנס למגורי הבנות וצילם מישהי, כנראה בזמן שהתקלחה. הזמינו מצ"ח, אך לא תפסו אותו. הוא מסתובב בינינו, כחייל רגיל, כשבעצם הוא סוטה שמתגנב לבחורות במקלחת. כנראה שאחרי יום ארוך, כשארצה להתקלח, אצטרך לעמוד על המשמר למקרה ואהיה הקורבן הבא".

 מגורי בנות בצה"ל
 

מגורי בנות בצה"ל (חדשות עשר)

 

"בעקבות המקרה, קצינה נוספת דיווחה היום על מקרה קודם שקרה לה בעבר", סיפרה החיילת, "חיילי החובה שעוכבו אתמול התבקשו לדווח מה סוג הסמארטפון שברשותם וכן לציין אליבי".

מדובר צה"ל נמסר כי "בבסיס התקבל דיווח על הטרדה מינית. המפקדים החליטו על עוצר יציאות עד להגעת חוקרי מצ״ח ובירור ראשוני. עוצר היציאות הסתיים, חוקרי מצ״ח פתחו בחקירה ועם סיומה יועברו ממצאיה לבחינת הפרקליטות הצבאית".