אישה ערומה מוצגת ברחובות הודו לאחר שהוכתה בחשד לרצח בן -19, News Lion

הודו: חשדו שאישה רצחה צעיר - ואילצו אותה לצעוד עירומה ברחוב

כמה גברים תושבי בצפון מזרח המדינה לא חיכו להרשעה או לגזר הדין, והחליטו לשרוף את ביתה של האישה. לאחר מכן הפשיטו, הכו וגררו אותה ברחובות כשהיא מוקפת בהמונים

אישה אולצה לצעוד ברחובות עירה שבצפון הודו כשהיא עירומה ומוכה, בעקבות חשד לא מבוסס לפיו רצחה צעיר בן 19. 

על פי דיווחים בכלי תקשורת במדינה, ביום שני נמצאה גופתו של וימלש שאה בן ה-19 ליד מסילת רכבת בעיירה בייהיאר במדינת ביהר שבצפון מזרח הודו. שכניו של ההרוג האמינו כי האישה אחראית למעשה הרצח, וקבוצת גברים החליטו לגזור את דינה על פי דעתם מבלי שקראו לכוחות המשטרה למקום.

לדברי המשטרה המקומית, קבוצת הגברים נסעה לכפר שבו גרה האישה, שרפה את ביתה וגררה אותה לרחוב. שם, מול עוברי האורח, הם הפשיטו אותה ותקפו אותה באלימות פיזית חמורה, ולאחר מכן הוליכו אותה ברחובות העיירה כשהיא במצב גופני ירוד ומושפלת. כמו כן, הגברים נקטו בפעולות ונדליזם שונות והציתו חנויות רבות, בתים וכלי רכב בשכונת מגוריה של האישה. סרטונים מהאירוע הופצו בוואטסאפ, ובהם נראית האישה עירומה ברחוב ומוקפת בעשרות גברים.

צוות רפואי פינה את האישה לטיפול בבית חולים. על פי הדיווח ב-BBC, המשטרה עצרה 15 גברים בגין תקיפה לאחר  שאיתרה אותם בעקבות אחד התיעודים של המקרה. בנוסף, נמסר מהמשטרה כי נסיבות מותו של בן ה-19 עדיין מצויות בחקירה, וברגע שיתקבל הדוח שלאחר המוות יהיה ניתן לקבוע את סיבת מותו.