לינוי אשרם ממשיכה להרשים: זהב בתרגיל האלות וארד בכדור

המתעמלת האמנותית סיימה במקום הראשון בתרגיל האלות עם ציון של 20.25 ובמקום השלישי בתרגיל הכדור. בתרגיל החישוק והסרט הגיעה שישית. אתמול זכתה במדליית הזהב בקרב רב

יממה לאחר שהמתעלמת האמנותית לינוי אשרם זכתה במדליית זהב בקרב רב בתחרות גביע האתגר, היום (ראשון) זכתה אשרם במדליית זהב בתרגיל האלות עם ציון של 20.25 ובמדליית ארד בתרגיל הכדור עם ציון של 19.65. בתרגיל החישוק ובתרגיל הסרט סיימה המתעמלת הישראלית במקום השישי.

אתמול, כאמור זכתה אשרם במדליית הזהב בתחרות שנערכת בבירת בלארוס לאחר שקיבלה ציון של 20.650 בתרגיל האלות - שקבע שיא עולם חדש, מאז שינוי צורת הניקוד בתרגיל בשנת 2016. כמו כן, היא קיבלה ציון של 17.100 בתרגיל הסרט וציון כולל של 79.800 בקרב רב, מה שהבטיח לה את המקום הראשון בתחרות, כשהיא מקדימה את אלכסנדרה סלדטובה עם הציון 79.650.

המתעמלת האומנותית לינוי אשרם לאחר זכייתה במדליית זהב
 

המתעמלת האומנותית לינוי אשרם לאחר זכייתה במדליית זהב (באדיבות איגוד ההתעמלות)

 

בעקבות הזכייה אתמול בירך ראש הממשלה בנימין נתניהו את אשרם. "שיא עולמי! זהו הישג אישי אדיר, שמביא הרבה כבוד לישראל", כתב רה"מ בחשבון הטוויטר שלו.

אשרם כבר זכתה במדליית זהב בחודש מאי האחרון, בתחרות בספרד במסגרת גביע האתגר. מדובר בהישג שיא למתעמלת ישראלית, שכן אשרם היא הישראלית הראשונה לזכות פעמיים באותה שנה בזהב בקרב רב בתחרות גביע האתגר והראשונה שאינה מנבחרת רוסיה שעושה זאת מאז שנת 2013

.

 הפודיום בגביע באתגר במינסק
 

הפודיום אתמול בגביע באתגר במינסק (באדיבות איגוד ההתעמלות)