תאונה בכביש 6 שבה נהרגה צעירה בת 22, דוברות מד"א

הרוגה ושני פצועים קשה בתאונת דרכים סמוך לקריית גת

הרכב שבו נסעו השלושה, יחד עם שניים נוספים שנפגעו באורח קל עד בינוני, התהפך בכביש 6. מותה של הצעירה נקבע במקום, הפצועים פונו באמצעות מסוק ואמבולנס לבית החולים

הקטל בכבישים: צעירה בת 22 נהרגה ועוד ארבעה נוספים נפצעו, שניים קשה ועוד שניים קל עד בינוני, בהתהפכות רכבם הבוקר (שישי) במחלף מאחז לכיוון קרית גת, על כביש 6. צוותים רפואיים של מגן דוד אדום שהגיעו לזירה נאלצו לקבוע את מותה של הצעירה, העניקו טיפול רפואי לפצועים ופינו אותם באמצעות מסוק ואמבולנס לבית החולים סורוקה בבאר שבע.

פאראמדיק מד"א, ג'וש ויינשטיין, שהגיע למקום סיפר: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד, הרכב שהיה מעורב בתאונה היה עם חלקו האחורי על מעקה ההפרדה ומעוך ונוסעי הרכב שנפגעו היה שכובים על הכביש. ביצענו סריקה מהירה והערכה ראשונית של הזירה, צעירה כבת 22 הייתה מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה, ביצענו בה מספר בדיקות רפואיות אבל היא הייתה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נקבע מותה. ארבעת הפצועים הנוספים טופלו עי צוותים גדולים של מד"א בשטח ופונו במסוק מד"א ובניידות טיפול נמרץ לבי"ח סורוקה כשמצבם קשה ובינוני והם בהכרה."

 תאונה בכביש 6 שבה נהרגה צעירה בת 22
 

זירת התאונה סמוך לקריית גת, הבוקר (דוברות מד"א )

 

אמש נהרג גבר כבן 50, ועוד ארבעה נפצעו בהתנגשות חזיתית בין שני כלי רכב על כביש 40, סמוך למשאבי שדה שבנגב. מצבם של שלושה, שני מבוגרים ונער, הוגדר קשה, וילד נוסף כבן 10 הוגדר בינוני. הם פונו גם כן לבית החולים סורוקה בבאר שבע. 

חובש רפואת חירום מתניה כהן, שהיה בזירה, סיפר: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד, במרכז הכביש עמד רכב עם פגיעות קשות מאוד כאשר הנהג מחוסר הכרה ולכוד, בסיוע רופא ביצענו בו בדיקות רפואיות ולצערנו נקבע מותו. מעוצמת התאונה הרכב השני הגיע לשטח מעבר לשולי הכביש, נהג הרכב ונוסעת שהייתה במושב האחורי חולצו כשהם במצב קשה, טופלו בשטח ופונו לבי"ח  יחד עם שני נוסעים נוספים שהיו מחוץ לרכב".