הבחור שהותקף לאחר בילוי במועדון הסלינה בטבריה, חדשות עשר

"חבריו עודדו אותו בזמן שדקר": כתבי אישום בגין תקיפה בטבריה

בן 35 הקניט אדם שחיכה למונית מחוץ למועדון בליל שישי, ומאוחר יותר תקף אותו באמצעות כלי חד. כשהמותקף ניסה לתעד את הנאשם וחבריו - הם תקפו אותו שוב ושברו את ידו

כתבי אישום הוגשו אתמול והיום (שני) נגד שמעון פחימה וגיא אבוטבול וניתנה הצהרת תובע נגד שי אוחנה, לפיה בכוונת התביעה להגיש נגדו כתב אישום, בגין תקיפת עוברי אורח מחוץ למועדון בטבריה בחודש שעבר.

בליל שישי, 27 ביולי, יצאו שלושה חברים ממועדון הסלינה בעיר והמתינו למונית בכיכר הסמוכה למועדון. לפי כתב האישום, שמעון פחימה, תושב אור עקיבא בן 35 הגיע יחד עם אשתו ועוד חברים, נצמד לאחד מהם והתחיל להקניט אותו.

בהמשך עזב את המקום לרגע וחזר בריצה כשברשותו כלי חד, ובאמצעותו חתך את הקורבן מאזור הכתף ועד המרפק של ידו השמאלית. הנאשם המשיך לעבר חברו של הקורבן וחתך גם אותו לאורך הזרוע השמאלית. שניהם נזקקו לטיפול רפואי ולתפרים. חבריו של פחימה שהיו במקום עודדו אותו ואף תקפו באגרופים את הקורבן וחבריו, ואז עזבו את המקום.

 הבחור שהותקף לאחר בילוי במועדון הסלינה בטבריה
 

הבחור שהותקף לאחר בילוי במועדון הסלינה בטבריה (דוברות המשטרה)

 

המותקף, שביקש לתעד את הנאשם וחבריו, רץ אחריהם עד שהתעייף. בשלב זה ניגשו אליו חבריו של הנאשם, ביניהם גיא אבוטבול, תושב חדרה בן 44 ושי אוחנה, תושב קריית ים בן 33. לפי כתב האישום הם תקפו אותו ושברו את ידו.

שוטרי סיור שהיו בדרכם לאירוע של הקמת רעש הבחינו בחשודים כשהם רצים, ובהמשך פגשו במתלוננים כשעליהם סימני דם. המתלוננים סיפרו לשוטרים על הבריונות והאלימות שהחשודים נהגו כלפיהם. השוטרים פתחו במרדף ועצרו את פחימה ואבוטבול. במקביל בוצעו סריקות לאיתור שי אוחנה שהצליח לברוח מהמקום, והוא אותר מאוחר יותר.

כאמור, אתמול יחידת תביעות מחוז צפון הגישה כתב אישום בגין עבירות של פציעה באמצעות נשק ואיומים, ובקשה למעצרו של הנאשם שמעון פחימה. כמו כן, הוגש כתב אישום נגד גיא אבוטבול ששוחרר בתנאים מגבילים. הצהרת תובע ניתנה נגד שי אוחנה לפיה בכוונת התביעה להגיש נגדו כתב אישום ובקשה למעצרו עד תום ההליכים.