ילד שנפל מרכב נוסע בצומת אלטלנה שבאשדוד, עיריית אשדוד

תיעוד: במהלך נסיעה - ילד נופל מרכב באמצע צומת סואן באשדוד

בן החמש נותר שרוע על הכביש בזמן שכלי רכב רבים נסעו בסמוך אליו. עד מהרה זינקו למקום עוברי אורח וחילצו את הילד בשלום. "רק רציתי להציל אותו"

ילד כבן חמש נפל אמש (ראשון) מכלי רכב באמצע צומת סואן באשדוד – וניצל על ידי עוברי אורח.

בתיעוד האירוע שהתרחש בצומת אלטלנה שבעיר ניתן לראות כי דלת של רכב נוסע נפתחת, וממנה נופל הילד. הרכב ממשיך בנסיעה, והילד נותר באמצע הצומת בזמן שכלי רכב נוסעים בסמוך אליו.

כעבור שניות בודדות הגיעו עוברי אורח למקום, עצרו את התנועה וחילצו את הילד. אחד המחלצים נשא את הילד על ידיו ומסר אותו לאמו שהמתינה בסמוך. אדם נוסף שסייע בחילוץ נפל בעת שרץ לילד ונראה בתיעוד מדדה לעבר המדרכה.

ילד שנפל מרכב נוסע בצומת אלטלנה שבאשדוד
 

ילד שנפל מרכב נוסע בצומת אלטלנה שבאשדוד (עיריית אשדוד)

 

אחד המחלצים הוא צוריאל מולאי בן ה-18. "היה רמזור אדום ואז קלטתי מהאוטו ילד שעף", סיפר לחדשות עשר. "אמרתי לנהג שנסע איתי לעצור ורצתי אליו. היו הרבה מכוניות שהמשיכו לנסוע, אבל לא חשבתי על זה. רק רציתי להציל אותו״.

"לשמחתנו האירוע הסתיים בפציעה קלה של הילד ושל המציל, אך הוא יכול היה להיגמר אחרת, ולא בטוב", אמר גבי עייש, מ"מ מנהל אגף הביטחון העירונ באשדוד. "אסור לנו לעבור על כך כאילו לא קרה דבר, אלא יש להפיק מהאירוע כל מה שרק אפשר כדי שדברים כאלה לא יקרו שנית".

מעיריית אשדוד נמסר כי "המקרה הזה הוא בהחלט מקרה קיצוני ולא שגרתי, אך יש בו כדי לעורר מחשבה בלב כולנו על העדר תשומת הלב שלנו לנושאים הקשורים בבטיחות. בהבאת הנושא לידיעת הציבור באמצעות התקשרות והגברת המודעות בקרב הנהגים, אנו יכולים להציל את הילד הבא".