תושבת קרית גת שהותקפה בידי צעיר בגינה ציבורית בעיר, דוברות המשטרה

"בעט בה ללא סיבה": כתב אישום יוגש נגד צעיר בגין תקיפת קשישה

לפי חשדות המשטרה, בת ה-77 טיילה בפארק בקריית גת כשלפתע הגיח בן ה-24, חבט בה בפניה והוסיף להכותה גם כשנפלה לקרקע. כתמי דם הובילו את השוטרים לביתו

כתב אישום יוגש היום (ראשון) נגד תושב קריית גת בן 24 בגין תקיפת קשישה בת 77 ללא כל סיבה. לקשישה נגרמו חבלות והיא פונתה לבית החולים.

לפי החשד, האישה טיילה ברחוב יציאת תש"ז, בפארק שבעיר לפני כשבועיים כשלפתע הצעיר חבט בפניה והיא נפלה ארצה. לאחר מכן, הנאשם המשיך לבעוט בפניה ובכל חלקי גופה. כוח משטרה שהגיע למקום איתר כתמי דם שהובילו לביתו של הגבר, והוא נמצא שם כשדם טרי היה על ידיו. בעת ניסיון מעצרו הוא החל להשתולל תוך ניסיון לתקוף את השוטרים וגרימת נזק לרכושו. הנאשם נעצר ונכבל. במקביל, הקשישה פונתה לבית החולים ואושפזה בעקבות החבלות שגרם לה הנאשם.

מאז, מעצרו הוארך מספר פעמים, והמשטרה פתחה בחקירה, דגמה ממצאים פורנזיים שהיו על גופו של החשוד ועל נעליו ובאמצעותם קשרה אותו למעשה. לאחר החקירה הוחלט כי יוגש נגדו כתב אישום בהמשך היום.

 אזיקים (אילוסטרציה)
 

אזיקים (אילוסטרציה)(fotolia)

 

לפני כשבועיים הותקף יורי אליזרוב, נהג אגד על קו תל אביב-רעננה, על ידי ארבעה נערים שסירבו לשלם על נסיעה. אליזרוב, שמתאושש בביתו, סיפר בתכנית "חמש עם רפי רשף" על השתלשלות האירועים.

"הסיפור התחיל בתל אביב. אספתי את החבר'ה, אחד נעמד לידי והשאר נהרו פנימה, בידיעה שהם חופשיים מתשלום", סיפר הנהג, "ביקשתי מהם לחזור לשלם, הם חזרו ושאלתי אותם לאן הם נוסעים. הם אמרו שבתוך תל אביב. גביתי מהם את התשלום לנסיעה בעיר, וכשחצינו את הגבול תל אביב-הרצליה, שזה כבר אזור תשלום אחר, פניתי אליהם שוב ואמרתי להם 'חברה, אתם צריכים להשלים את התשלום'".

אליזרוב אמר שהנערים החלו להתווכח וטענו ששילמו בתחילת הנסיעה. "הם פשוט סירבו לשלם", סיפר, "אמרתי להם 'או שאתם משלמים או שאתם ממשיכים את הנסיעה שלכם בניידת, אני מזמין משטרה'. הם אמרו לי לעשות מה שבא לי, אז הזמנתי את המשטרה".

הנהג הפצוע סיפר על הרגע שבו הארבעה החלו לתקוף אותו באלימות: "בהתחלה הוא היה לבד, ואז הצטרפו החבר'ה, ואני פשוט לא יכולתי להבין מאיפה אני חוטף. בסוף מצאתי את עצמי על הרצפה, והם המשיכו לבעוט עם הרגליים בכל חלקי גופי ללא רחמים וללא הבחנה, בלי להסס בכלל".

למזלו של אליזרוב, נוסעים שהיו עדים לאירוע באו לעזרתו: "היו נוסעים באוטובוס, ואם הם לא היו מתערבים רוב הסיכויים שלא הייתי מדבר איתך כרגע. ההתערבות שלהם הצילה אותי מגרוע יותר". עם זאת, לאליזרוב אין תיעוד של האירוע והוא מתקשה לאתר את הילדים. הנהג פנה אל הנוסעים שהיו שם באותה שעה ואמר: "רציתי לנצל את ההזדמנות לפנות לאותם נוסעים, ובמידה שמישהו צילם את זה ויכול למסור למשטרה, זה מאוד יעזור לי לאתר אותם".