מונית, חדשות עשר

"הנהג מטריד את חברה שלי": נעצר בעת ביצוע מעשים מגונים בקטינה

מעצר בזמן אמת: בת 17 התלוננה שנהג מונית מטריד אותה במהלך נסיעה באזור ירושלים. בעזרת תוכנה המעבירה למשטרה מיקום מדויק, החשוד נעצר ונגבתה תלונה מהנערה • האזינו

נהג מונית, בן 47 מחולון, נעצר הלילה (רביעי) בחשד שביצע מעשה מגונה בקטינה בעת נסיעה לירושלים, וצרך סמים אסורים. הנהג נעצר בעת ביצוע המעשים, בזכות תוכנת "100 מאתר" של המשטרה המספקת מיקום מדויק בזמן אמת.

בשעות הלילה התקבל במשטרה דיווח מצעירה, לפיו חברתה בת ה-17 נמצאת על מונית בדרכה מתל אביב לכיוון ירושלים, וכתבה לה בהודעת טקסט כי הנהג מטריד אותה והיא חוששת ממנו. "היא אמרה שהיא לא יכולה לענות לאנשים", נשמעת הצעירה בשיחתה עם מוקד המשטרה. "היא שלחה לי תמונה, הוא מכריח אותה להחזיק לו את היד".

לאחר שהתקבל הדיווח, שלחו השוטרים למכשיר הנייד של הנערה קישור לאתר המאפשר העברת מיקום למשטרה בזמן אמת. המוקדנית נשארה עם הצעירה על הקו לאורך כל האירוע, והנחתה אותה כיצד לפעול עד הגעת השוטרים למקום האירוע.

כעבור זמן קצר מקבלת התלונה, איתרו השוטרים את המונית בשכונת רמות שבירושלים. השוטרים תפסו את הנהג בעת ביצוע המעשים, וגבו תלונה מהנערה. הנהג נעצר בחשד למעשה מגונה, אחזקת סמים אסורים ונהיגה תחת השפעת סמים. בשעות הבוקר הובא החשוד בפני שופט, ושוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים.