החיפושים אחר הנעדר בכנרת, דוברות המשטרה

מאבק נגד הזמן: חודשו החיפושים אחר נעדר בן 21 בכינרת

הצעיר, תושב עראבה, נכנס יחד עם שני חבריו לים בחוף לא מוכרז. אחד מהם אותר לאחר שהתקבל דיווח כי השלושה נסחפו על גבי מזרן הרחק מהחוף. השלישי חזר לחוף בכוחות עצמו

נמשכים החיפושים אחר בן 21 מעראבה שנעדר מאז אתמול (שבת) בכינרת לאחר שנכנס לחוף ברניקי, חוף בכינרת שאינו מוכרז לרחצה. חברו, בן 20, שנכנס איתו לחוף, יצא מהמים בכוחות עצמו, בעוד שחבר נוסף, גם הוא בן 20, חולץ על ידי הרשויות. 

במהלך הבוקר הוקם חמ"ל משולב של כל הכוחות הנמצאים בסמוך למיקום האירוע, ובמקביל לסריקות המתבצעות באמצעות עזרים שונים במי הכינרת, מבצעים כוחות משולבים של רשות הכינרת ומשטרת ישראל סריקות בחופים סביב האגם.

אתמול, ב-19:15, התקבל דיווח על הצעירים שנסחפו על גבי מזרן למרחק רב מהחוף. בהתאם לכך, הוקפצה לאזור ספינת שיטור ימי. מבדיקה עולה כי השלושה אכן נסחפו על גבי המזרן ובשלב מסוים הגיעו עד למרחק של כ-150-100 מטרים מהחוף.

 הכנרת
 

החיפושים נמשכים. הכנרת (ארכיון) (חגית מוסקוביץ')

 

כוחות גדולים של משטרת ישראל ערכו חיפושים לאיתור הנעדר במהלך שעות הערב והלילה, והחיפושים חודשו כאמור פעם נוספת במהלך הבוקר, באמצעות ספינות ואופנועי ים משיטור ימי כנרת, מסוק מהמערך האוירי של המשטרה, רחפן ,פרשים, מתנדבי יחידת הצוללים של מחוז צפון, שוטרי סיור ומג"ב, מתנדבי איחוד הצלה וסונאר.