אייל שמחון וניימאר, חדשות עשר

"לא משחק בשביל הכסף": שחקן הפוקר הישראלי שהתמודד מול ניימאר

אייל שמחון השתתף בטורניר משחק הקלפים בברזיל, ובאחד השלבים שיחק נגד הכדורגלן האגדי. "הוא בן אדם מאוד צנוע ורחוק מהתדמית שמיוחסת לו", סיפר

בדרך כלל כשיריב של ניימאר מסתכל לו בלבן של העיניים, רועדות לו הרגליים. אבל כשזה קורה על שולחן הפוקר, המפגש הזה פחות מפחיד.

שחקן הפוקר המקצועי, אייל שמחון, התמודד ביומיים האחרונים מול הכוכב הברזילאי, ששווה 222 מיליון אירו, בטורניר פוקר גדול בברזיל. "הוא מאוד נחמד, מאוד שמח, צוחק הרבה", אמר שמחון, "בן אדם מאוד צנוע ורחוק מהתדמית שמצטיירת שהוא עם אף למעלה. הוא באמת היה מקסים".

בשיאו של המשחק, ביד של אייל יש זוג מלכות, והוא מהמר על כל הקופה מול ניימאר שמחזיק בזוג תשיעיות. במידה ששמחון היה מנצח, ניימאר היה מודח, אבל לכוכב הברזילאי, שהיה חזק בהצגות גביע העולמי האחרון, יש גם פני פוקר רציניים ולא מעט מזל.

 אייל שמחון וניימאר
 

אייל שמחון וניימאר(חדשות עשר )

 

שמחון סיפר כי: "היה לו הרבה מזל מולי. צחקתי וביקשתי שאם הוא לפחות לקח לי את הקופה, אז שיפרגן לי ברשתות החברתיות". ניימאר שיתף וידאו ותמונה מהמשחק ל-100 מיליון בני אדם העוקבים אחריו. "הדבר הזה גרם לצמיחה אדירה בכמות העוקבים שלי, במספר הצפיות בסרטונים שלי ובלייקים", אמר שמחון, "זה נתן לי חשיפה אדירה. אפשר אפילו להגיד שההפסד היה שווה את החשיפה שקיבלתי".

שחקן הפוקר הישראלי חזר עם חולצות חתומות שיימכרו במכירה פומבית ויוקדשו לתרומה. לשמחון, שעבר להתגורר בווינה, זו הייתה חוויה לכל החיים. "הוא לא משחק בשביל הכסף", אמר שמחון, "הוא משחק בשביל היוקרה. הוא משחק כי הוא אוהב את זה, ובאמת, זה 'פינאטס' בשבילו. זה כמו שאני עכשיו אלך ברחוב ואמצא עשר אגורות".

את הטורניר שמחון סיים במקום השמיני וזכה ב-13 אלף דולר, ואילו ניימאר סיים שישי וגרף 21 אלף דולר. שמחון אמר כי "קשה לי להאמין שנשמור על קשר, למרות שהוא עשה לי כבר כמה לייקים על פוסטים ששמתי באינסטגרם. אם זה ימשיך ככה, זה מה טוב, ואני בטוח שאם אראה אותו עוד פעם הוא יזכור אותי".