"אפס ביטולים": למרות השיגורים - הנופשים בצפון ממשיכים בשגרה

מצד אחד צוללנים של חיל הים מחפשים בקרקעית הכינרת את שרידי הרקטה שדאע"ש ירה אתמול, מצד שני המתרחצים נשארים בחופים ולא נרשמו ביטולים משמעותיים בבתי המלון ובצימרים

חוף גופרה היום (חמישי) מציג את הקיץ הישראלי המשוגע – צוללנים של חיל הים מחפשים בקרקעית המים את שרידי הרקטה שדאע"ש ירה אתמול, זאת לצד מתרחצים מכל רחבי הארץ שממשיכים לבלות בחופשה שלהם.

כבר שלושה ימים שאזעקות מפירות את השלווה ברמת הגולן, ומערכות ההגנה האווירית מיירטות טילים מסוריה בשיא עונת התיירות. למרות הכול, הנופשים נשארים בחופים, ולא נרשמו ביטולים משמעותיים בצימרים ובבתי מלון באזור. במשך מספר שעות הצוללנים של היחידה למשימות מיוחדת של חיל הים חיפשו בקרקעית האגם את השרידים באזור שבו הצביעו התיירים שראו אתמול את הטיל נופל. נכון לשעה זו, הם לא מצאו דבר.

 צוללנים של חיל הים מחפשים בכינרת אחר שרידי הטיל נורה על ידי דאע"ש
 

צוללנים של חיל הים מחפשים בכינרת אחר שרידי הטיל נורה על ידי דאע"ש( חדשות עשר)

 
 
 
 

קלרי לוי, שהגיעה לנפוש בחופי הכינרת סיפרה כי "אתמול בסביבות השעה חמש בערב שמענו שני בומים. כולם היו בדרך להיכנס למים, נעצרו והיו בשוק מוחלט. אבל נשארנו פה". עופר חיות, מנכ"ל מלון "סטאי כינרת", אמר: "אפס ביטולים, המלון מלא. גם בשבוע הבא אין מקומות". אור ריזי לזימי, נופשת בצפון, אמרה: "זה לא מרתיע, אנחנו נהנות. אף אחד לא מרגיש את זה".