"מצאתי את עצמי על הרצפה": הנהג דרש תשלום על הנסיעה - והותקף

יורי אליזרוב ביקש מקבוצת נערים להוסיף כסף לאחר שחצו לאזור תשלום אחר. לדבריו, לאחר שסירבו הם תקפו אותו, הפילו אותו לרצפה ובעטו בו. "התערבות הנוסעים הצילה אותי"

יורי אליזרוב, נהג אגד על קו תל אביב-רעננה, הותקף לפני יומיים על ידי ארבעה נערים שסירבו לשלם על נסיעה. אליזרוב, שמתאושש בביתו, סיפר בתכנית "חמש עם רפי רשף" על השתלשלות האירועים.

"הסיפור התחיל בתל אביב. אספתי את החבר'ה, אחד נעמד לידי והשאר נהרו פנימה, בידיעה שהם חופשיים מתשלום", סיפר הנהג, "ביקשתי מהם לחזור לשלם, הם חזרו ושאלתי אותם לאן הם נוסעים. הם אמרו שבתוך תל אביב. גביתי מהם את התשלום לנסיעה בעיר, וכשחצינו את הגבול תל אביב-הרצליה, שזה כבר אזור תשלום אחר, פניתי אליהם שוב ואמרתי להם 'חברה, אתם צריכים להשלים את התשלום'".

יורי אליזרוב אחרי שהותקף
 

יורי אליזרוב אחרי שהותקף (חדשות עשר)

 

אליזרוב אמר שהנערים החלו להתווכח וטענו ששילמו בתחילת הנסיעה. "הם פשוט סירבו לשלם", סיפר, "אמרתי להם 'או שאתם משלמים או שאתם ממשיכים את הנסיעה שלכם בניידת, אני מזמין משטרה'. הם אמרו לי לעשות מה שבא לי, אז הזמנתי את המשטרה".

הנהג הפצוע סיפר על הרגע שבו הארבעה החלו לתקוף אותו באלימות: "בהתחלה הוא היה לבד, ואז הצטרפו החבר'ה, ואני פשוט לא יכולתי להבין מאיפה אני חוטף. בסוף מצאתי את עצמי על הרצפה, והם המשיכו לבעוט עם הרגליים בכל חלקי גופי ללא רחמים וללא הבחנה, בלי להסס בכלל".

למזלו של אליזרוב, נוסעים שהיו עדים לאירוע באו לעזרתו: "היו נוסעים באוטובוס, ואם הם לא היו מתערבים רוב הסיכויים שלא הייתי מדבר איתך כרגע. ההתערבות שלהם הצילה אותי מגרוע יותר". עם זאת, לאליזרוב אין תיעוד של האירוע והוא מתקשה לאתר את הילדים. הנהג פנה אל הנוסעים שהיו שם באותה שעה ואמר: "רציתי לנצל את ההזדמנות לפנות לאותם נוסעים, ובמידה שמישהו צילם את זה ויכול למסור למשטרה, זה מאוד יעזור לי לאתר אותם".