"פצצה מתקתקת": כ-11 שנות מאסר לפדופיל שתקף ילדה בת ארבע

רומן לוין הורשע במעשה מגונה בכוח והפרת צו פיקוח. הוא הורשע בעבר ב-4 עבירות מין בקטינים מתחת לגיל 8 ונאסר עליו לשהות בקרבת קטינים. "עם תום מאסרו יחזור לפגוע"

בית המשפט בתל אביב גזר היום (רביעי) על רומן לוין עשר שנות מעשר ועשרה חודשים נוספים של מאסר בפועל, זאת לאחר שהורשע במעשה מגונה בכוח בקטינה בת כ-4 והפרת צו פיקוח. נוסף לכך נזגר עליו מאסר על תנאי ופיצוי למתלוננת בסף 80 אלף שקלים.

רומן הוא פדופיל שהורשע ארבע פעמים בעבירות מין בילדים בני חמש עד שמונה. על פי כתב האישום, לוין הפר צו פיקוח שאסר עליו לשהות ולהתחבר עם קטינים וקטינות ולהתקרב למקומות בהם הם נמצאים. זאת, מאחר שבכל פעם ששוחרר הוא שב ותקף.

ב-11 בפברואר ילדה בת כ-4 שיחקה בצהרי היום עם שלושת חבריה ברחוב בתל אביב. לוין, אז בן 39, הלך בעקבות ארבעת הילדים ברחוב, הציע להם משחקים וסוכריות והוביל אותם למבנה נטוש ברחוב. בנוכחות הילדים האחרים, הציע הנאשם לקטינה סוכריה והורה לה לעצום את עיניה ולפתוח את פיה. הילדה נעתרה לבקשתו, ולוין אחז בה וביצע בה מעשה מגונה בכוח, ולאחר מכן נמלט מהמקום.

על פי התובעים, העבירות בהן הורשע לוין בעבר מעידות עליו שהוא עבריין מין מסוכן ופצצה מתקתקת. הנאשם ביצע מעשיו שוב ושוב בילדים קטנים כאשר צווי פיקוח ומאסרים מותנים אינם מרתיעים אותו.

עו"ד רחלי חזן-פלדמן מפרקליטות מחוז תל אביב, מסרה: "ביהמ"ש קיבל את עמדת הפרקליטות כי יש להרחיק את הנאשם מן הציבור לתקופה ממושכת תוך קביעה כי קיים חשש ממשי וברור שעם תום מאסרו יחזור לפגיעה מינית בקטינים. מסיבה זו גם קיבל ביהמ"ש את עמדתנו לפיה יש להטיל על הנאשם את עונשי המקסימום הקבועים בחוק, זאת כדי להגן על שלומם וביטחונם של קטינים בפרט והציבור בכלל".