פאלון גריפין ובתה גרייסלין, עמוד הפייסבוק של רוברט גריפין

ארה"ב: תינוקת נולדה במסעדה - ותקבל ארוחות חינם לכל החיים

פאלון ורוברט גריפין היו בדרכם לבית החולים כשהפסקת שירותים במזללת המזון המהיר "צ'יק פילה" הפכה ללידה פעילה. האב: "אירוני שנוצרים שמרנים כמונו יילדו במסעדה שכזו"

  • פורסם ב:
  • 21/07/2018 09:41
  • |
  • כתבים:
  • AP

פאלון גריפין ובעלה רוברט, היו בדרכם לחדר הלידה של בית החולים האוניברסיטאי שבסן אנטוניו, טקסס. אולם כשהשניים עצרו להפסקת שירותים במסעדת המזון המהיר "צ'יק פילה", פאלון החלה ללדת ובסופו של דבר הביאה לאוויר העולם את התינוקת גרייסלין. ברשת המזון המהיר כבר הודיעו שהחברה החדשה במשפחת פאלון תהנה מארוחות חינם לכל החיים וכן הבטיחו לקבלה לעבודה ברגע שיימלאו לה 14 שנים.
 

 "תכננו לתת לחברים לשמור על הילדות שלנו בזמן שנהיה בבית החולים וקבענו להיפגש במסעדת צ'יק פילה", סיפר האב הטרי רוברט בפוסט שפירסם בחשבון הפייסבוק שלו. "עד שהגענו לשם, אשתי כבר החלה את תהליך הלידה ואמרה לי שהיא מוכרחה להשתמש בשירותים. המסעדה כבר היתה סגורה, אבל לאחר שדפקנו על הדלת, הצוות נתן לאשתי להשתמש בשירותים".


בזמן שפאלון הייתה בשירותים, רוברט מסר את ילדיהם למשמורת אצל החברים שהגיעו למקום. כשסיים, נכנס לשירותי המסעדה כדי לבדוק לשלומה של אישתו. "מנהלת המסעדה ניגשה אליי ואמרה לי שאשתי צורחת", שחזר רוברט. "כשנכנסתי לתא השירותים הצפוף יכולתי לראות את הראש של התינוקת מבצבץ. אמרתי לאשתי שנהיה חייבים ליילד אותה במקום. צעקתי לעבר המנהלת שתקרא לשירותי הרפואה ושתביא מגבות נקיות, והתחלנו ליילד את התינוקת".


אם נדמה היה לבני הזוג כי המצב לא יכל להשתבש יותר, כשראשה של התינוקת יצא החוצה, הבחין האב כי זו נמצאת בסכנת חיים שכן חבל הטבור נכרך סביב צווארה. "החבל היה כרוך פעמיים", כתב רוברט. "לא רציתי להדאיג את אשתי, אז ביקשתי ממה לנוח לרגע ואיכשהו הצלחתי לשחרר את החבל מצווארה של התינוקת". שתי לחיצות נוספות לאחר מכן, גרייסלין מיי ויולט גריפין יצאה לאוויר העולם היישר לתוך חיק אביה שלבש חולצה של קמפיין טראמפ לבחירות הבאות לנשיאות ארה"ב.


רוברט סיפר כי פראמדיקים הגיעו למקום לאחר 15 דקות כשבאותו זמן צוות המסעדה דאג לחמם מגבות על מנת לשמור על חום גופה של התינוקת. "בתעודת הלידה שלה נכתב כי גרייסלין נולדה בצ'יק פילה", אמר בשעשוע האב הטרי. "אני חושב שזה דיי אירוני שנוצרים שמרנים וגאים כמונו יביאו לעולם ילדה במסעדה שכזאת, כשהיא עטופה בחולצה של קמפיין טראמפ".

 חולצת קמפיין טראמפ 2020, אותה לבש האב רוברט בזמן הלידה

חולצת קמפיין טראמפ 2020, אותה לבש האב רוברט בזמן הלידה( עמוד הפייסבוק של רוברט גריפין)

 


לאחר שהאירוע המרגש נודע לזכיין המקומי של רשת המזון המהיר, הנהלת המסעדה הודיעה כאמור לבני הזוג, כי התינוקת שלהם תזכה בארוחות חינם במסעדה לכל החיים וכן הבטיחו כי המסעדה תציע לגרייסלין עבודה ברשת לאחר שיימלאו לה 14 שנים.