הדגים שנגנבו ממעגן מיכאל, דוברות המשטרה

"אפסנו אותם בשקים": שניים הואשמו בגניבת 120 ק"ג דגים

שוטרי משמר הגבול עצרו בתחילת השבוע שני תושבי ג'סר א-זרקא בשנות העשרים לחייהם. השניים מואשמים בשבירת מיכל האכלה לדגים ששוויו 10,000 שקלים

אין מזל, דגים: כתב אישום הוגש אתמול (חמישי) נגד שני תושבי ג'סר א-זרקא בגין גניבת 120 ק"ג דגים ממעגן מיכאל. מדובר בשווי גניבה בסך 3,750 שקלים.

מכתב האישום עולה שביום ראשון, שני הנאשמים וקטין נוסף הסיגו גבול בכך שנכנסו לבריכה תוך מעבר של גדר התלתלית שהקיפה אותה. עוד מפורט שבאותן נסיבות נשאו ונטלו הנאשמים והקטין 125 ק"ג דגי בס, אותם גנבו מהבריכה בעזרת רשת דיג אותה פרסו ואשר איתה משו את הדגים מהמים. עם הוצאת הדגים, אפסנו אותם הנאשמים בשני שקים גדולים וניסו לברוח מהמקום כשאחד מהם אף הצליח להימלט לג'סר א-זרקא.

 הדגים שנגנבו במעגן מיכאל
 

הדגים שנגנבו במעגן מיכאל( דוברות המשטרה)

 

שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל עצרו את השניים באותו היום והובאו לחקירה שהובילה כאמור להגשת כתב האישום על ידי מחלקת התביעות של משטרת ישראל בבית משפט השלום בחדרה.

עוד עולה כי הנאשמים והקטין גרמו נזק במזיד לרכוש בכך ששברו את מיכל ההאכלה של הדגים, פערו בו חור ומילאו שקיות מזון אותו פיזרו בבריכה בכדי למשוך את הדגים.  עלות שווי מתקן האכלה חדש הינו 10,000 שקלים.