אחמד נקיב, החשוד המרכזי בחטיפת הילד , חדשות עשר

החשוד בחטיפת הילד בקלנסווה: "לא עשיתי כלום, מאמין בביהמ"ש"

הקבלן החשוד במעורבות בחטיפת הילד בן השבע הכחיש בשיחה עם חדשות עשר את המיוחס לו. "המשטרה יכולה להגיד מה שהיא רוצה", אמר. מעצרו הוארך בשבעה ימים

חטיפת הילד בקלנסווה. אחמד נקיב, הקבלן החשוד במעורבות בחטיפת הילד בן ה-7, הכחיש היום (חמישי) בשיחה עם חדשות עשר את המיוחס לו. בתוך כך, מעצרו הוארך על ידי בית המשפט בשבעה ימים.  "אני לא קשור לחטיפה הזו ולא עשיתי כלום", אמר, "המשטרה יכולה להגיד מה שהיא רוצה. אני מאמין בבית המשפט והוא זה שיחליט. גם בתאוריה, אין מצב שמישהו תכנן לחטוף ילד".

לפני כעשרה ימים התקבל דיווח על כך שכרים ג'ומהור, ילד בן ה-7, נלקח על ידי זרים באזור קלנסווה. הילד הוחזק במחנה פליטים סמוך לרמאללה והוחזק על ידי משפחת פשע פלסטינית מקומית. עוד עולה כי חאג' כריים ג'ארושי, מהמשפחות המוכרות במגזר הערבי, היה מעורב בניהול מו"מ עם החוטפים והביא לכך שהילד חזר למשפחתו. 

 
 
 
 אחמד נקיב החשוד בחטיפת הילד בקלנסווה בכניסה לבית המשפט
 

מכחיש את החשדות. נקיב (חדשות עשר )

 

אביו של ג'ומהור אמר בעבר לחדשות עשר כי החוטפים ביקשו ממנו בתחילה כופר בסך ארבעה מיליון שקלים, ולבסוף נקבו סכום של מיליון שקלים. "עניתי שאני לא מוכן לשלם", הבהיר האב, "הם מנצלים שאני קבלן ומנסים לסחוט ממני כסף".

בסרטון אבטחה שפורסם לאחר האירוע ניתן לראות את הרגעים שבהם נחטף ג'ומהור. בסרטון מופיעים שני ילדים שמתקרבים למכונית לבנה. אחד מהם מסרב להיכנס ואז יוצא מהמכונית גבר שכופה עליו להיכנס לרכב. הילד השני נראה נמלט מהמקום. שמו של הילד השני, שנראה נמלט לאחר החטיפה והודיע עליה לדודתו הוא טארק בן ה-10.