איתן ברושי ואיילת נחמיאס ורבין, חדשות עשר

תקרית במחנ"צ: ברושי נגע בישבנה של נחמיאס-ורבין - והתנצל

האירוע התרחש במהלך סיור שטח שערכה הסיעה, ולאחר שהח"כ ביקש את סליחתה של עמיתתו, הם סיכמו לשים את המקרה מאחוריהם. "מחווה שהייתה אמורה להיות חברית"

בעת סיור שטח שערכה לאחרונה סיעת המחנה הציוני, נגע ח"כ איתן ברושי בישבנה של ח"כ אילת נחמיאס-ורבין, והתנצל על כך.

לאחר המעשה יידעו חברי כנסת מהמפלגה את היו"ר אבי גבאי באירוע, והוא ביקש מברושי להתנצל. ברושי ונחמיאס-ורבין שוחחו, ברושי התנצל והם סיכמו לשים את האירוע מאחוריהם.

ברושי מסר בתגובה: "מיד בתום האירוע התנצלתי על התקרית. מחווה שהייתה אמורה להיות חברית, יצאה בצורה הפוכה לחלוטין וברגע שהבנתי את הטעות התנצלתי עליה מעומק ליבי". נחמיאס-ורבין מסרה: "למרות עוגמת הנפש שנגרמה לי, קיבלתי לאחר לבטים את התנצלותו של ברושי ואני סבורה שהבין את חומרת המעשה״.

במפלגתו של ח"כ ברושי, יצאו נגדו. "מגנה ומוקיע כל התנהגות שיש בה הטרדה ופגיעה מינית, בכל מרחב ובכל מקום, קל וחומר כשזה אצלנו והמדובר הוא בנבחר ציבור", אמר יו"ר המפלגה אבי גבאי. "מרחב בטוח לנשים זה אינטרס של כולנו - נשים וגברים, אימהות ואבות. נילחם על זה. גם אצלנו".

"דיברתי עם ח"כ איילת נחמיאס-ורבין. למעשה המבחיל שברושי עשה לה קוראים מעשה מגונה", כתבה חברת הכנסת שלי יחימוביץ'. "חמור מכך: רבים ראו, שתקו, ואף העזו לתהות "למה לא הורדת לו סטירה" (תורידו אתם, נבלות). כעת מבקרים אותה כי קיבלה את התנצלותו. קלאסיקה של האשמת הקורבן. ברושי, אני מתנערת ממך ומדומיך. עבר זמנכם. איתך, איילת".