"ניצלו קטינות לצורך רווחים": נחשפה רשת זנות במרכז הארץ

חמישה נעצרו בחשד לניהול רשת של עשרות חשפניות שאולצו גם לספק שירותי מין, וניצולן לגריפת רווחים. המטה למאבק בסחר בנשים: "מי שפוגע בקטינות ובצעירות ישלם מחיר"

רשת זנות שפעלה במשך השנים האחרונות במרכז הארץ והעסיקה קטינות נחשפה היום (שני) על ידי המשטרה. על פי משטרת מחוז תל אביב, צעירות וקטינות הועסקו כחשפניות ואולצו גם לספק שירותי מין. 


במהלך החודשים האחרונים אספה המשטרה ראיות נגד חברי הרשת והבוקר פשטה על בתיהם ועצרה חמישה חשודים במעורבות בפרשה. מחקירת המשטרה עולה כי הצעירות, שחלקן סבלו ממצוקה אישית, נוצלו לכאורה על ידי מנהלי הרשת לצורך גריפת רווחים. עוד עולה מהחקירה כי החשוד המרכזי בפרשה סרסר בקטינות.

>> לכתבות נוספות בחדשות עשר

לראשונה מתחילת גל השריפות: רה"מ נפגש עם ראשי רשויות בשדרות

עץ - מעצר, פלי - שחרור: גורל העצורה הוכרע בהטלת מטבע

"נאזקה בשרשרת ברזל": תושב בת ים חשוד שכלא קרובת משפחה שלו

על פי החשד, עשרות צעירות נפלו קורבן למעשיהם של חברי הרשת. החשודים יובאו מחר לבית משפט השלום בתל אביב לדיון בנוגע להארכת מעצרם. 

עו"ד ניצן כהנא, מנהלת שותפה במטה למאבק בסחר בנשים ובזנות, מסרה כי "משטרת ישראל אומרת היום לקטינות ולצעירות שמנוצלות, מסורסרות ומדורדרות מדי לילה למצבי קיצון כי מי שפוגע בהן ישלם מחיר". לדבריה, "הנה שוב אנו מקבלים תמונה ברורה כי חשפנות היא חלק בלתי נפרד משרשרת הניצול. אנחנו מברכות על המבצע ומצפות לעוד רבים בתקופה הקרובה. כעת נותר לקוות שהעבריינים יועמדו לדין בהקדם וייענשו בצורה משמעותית".