מקום נפילת הרכב בסמוך לכביש 1 שבקליפורניה, רויטרס

שתתה מהרדיאטור: נפלה עם רכבה מצוק - ונמצאה בחיים אחרי שבוע

אנג'לה הרננדז בת ה-23 נמצאה בהכרה מלאה, חרף העובדה שנפלה מגובה של 60 מטרים בעת שניסתה להתחמק מחיה שחצתה את הכביש. "יש לה מזל גדול שהיא עדיין בחיים"

ארצות הברית: צעירה שהוגדרה נעדרת במשך שבוע נמצאה לפני יומיים (שישי) - אז הסתבר שנפלה עם רכבה מצוק בגובה 60 מטרים. למרבה ההפתעה, היא אותרה בהכרה מלאה, כשהיא סובלת מפציעה בכתף וזעזוע מוח בלבד, על אף הנפילה הקשה. האירוע התרחש בקליפורניה, ועל פי המשטרה המקומית, אנג'לה הרננדז בת ה-23 שרדה בזכות שתיית מי קירור לרדיאטור שמצאה במנוע של רכבה.

הרננדז נמצאה על ידי קבוצת מטיילים שעברה בסמוך לתחתית הצוק האימתני שממנו נפלה, שניצב לצידו של כביש 1 המפורסם. קרוביה של הרננדז ציינו כי הייתה בדרכה מביתה שבפורטלנד, אורגון, לבית אחותה שבלוס אנג'לס, ועל פי הגרסה שהיא עצמה מסרה לחוקרי האירוע, התאונה התרחשה לאחר שהפנתה את רכבה הצידה בפתאומיות, כדי להימנע מפגיעה בבעל חיים שחצה את הכביש במפתיע.

 זירת האירוע בו נפלה הרננדז מצוק
 

מקום נפילת הרכב בסמוך לכביש 1 שבקליפורניה (רויטרס)

 

>> עוד כתבות בחדשות עשר: 

חמאס ממשיך לשלוח בלוני תבערה; שריפות פרצו בעוטף

בשוקר חשמלי וגז מדמיע: כתב אישום נגד 5 נערים שתקפו אריתראים

עזריאלי רכשה בניין משרדים בטקסס תמורת 100.5 מיליון דולר

אחותה איזבל כתבה בפייסבוק כי "ייקח זמן עד שתתאושש מהחוויה הקשה שעברה", והוסיפה: "מדובר באירוע טראומתי מאוד שיגרור תקופת התאוששות ארוכה במיוחד". ממשרדו של השריף המקומי נמסר: "יש לה מזל גדול שהיא עדיין בחיים. ברוב המקרים הדומים שאירעו, הנפילה הביאה למוות מידי של יושבי הרכב, ואם לא, האוקינוס הכריע אותם. יש לה מזל גדול שהיא שרדה את שניהם".