אם הילד החטוף: "מדמיינת אותו עובר את זה, אנחנו חיים בסיוט"

אמו של כרים ג'ומהור סיפרה לחדשות עשר על התחושות הקשות שהיא חשה לאחר שבנה נחטף, והעבירה מסר לחוטפים: "יש לכם נשים וילדים, אתם מוכנים שיעברו את הסבל שאני עוברת?"

אמו של כרים ג'ומהור בן השבע, שנחטף מפתח ביתו שבקלנסווה, אמרה היום (חמישי) לחדשות עשר: "אני לא רגילה לפחד על הילדים שלי, תמיד המצב פה בטוח. אני מדמיינת את הילד שלי עובר את זה וזה מעציב אותי. הילד רוצה את אביו ואת אמו, את המשפחה, הוא רוצה ביטחון. הוא ילד תמים עד לרמה שאמרו לו לבוא לקחת חבילה מהרכב והוא לא חשב פעמיים.

האם אף העבירה מסר לחוטפים ואמרה: "יש לכם נשים וילדים, אתם מוכנים שיעברו את הסבל והמצוקה שאני עוברת? אני לא מכירה אנשים כאלה שאיבדו את המצפון שלהם, חטפו ילד לאור יום מחצר הבית שלו. אנחנו רוצים את כרים בבית".

"הימים קשים מאוד, אנחנו חיים בסיוט", סיכמה האם. "מקווים שהאל ירחם עלינו. אנחנו חיים במצב של פחד כרגע , פחד לצאת החוצה. ברגע שהנושא מגיע לילדים וזה ככה זה חבל. אנשים רבים נמצאים איתנו בקשר ומתפללים בשבילנו ומתעניינים בנו. אנחנו רוצים שישיבו לנו את הילד, אני מבקשת מהמשטרה ומכל מי שיכול לעזור".

עוד כתבות בחדשות עשר: 

הוארך מעצרם של שני חשודים בחטיפת הילד מקלנסווה: "הכל שטויות"

חשודה במעורבות רצח אופירה חיים למשפחתה: "מקווה שיהיה בסדר"

כלי טיס תקף בסמוך לחוליה ששילחה בלוני תבערה מצפון רצועת עזה

אחמד נקיב, החשוד המרכזי בחטיפת הילד
 

אחמד נקיב, החשוד המרכזי בחטיפת הילד ( חדשות עשר)

 

מעצרם של ארבעת החשודים המרכזיים בפרשה הוארך היום בשמונה ימים. אחד מהם הוא אחמד נקיב, קבלן בן 41, החשוד שהזמין את חטיפת כרים ג'ומהור בן ה-7 מקלנסווה בעקבות חוב כספי שהיה לאביו של הילד אצלו. החשוד אמר לחדשות עשר: "אין לי קשר לחטיפה, הכל סתם שטויות".

המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו של נקיב ב-15 ימים ונציגתה אמרה בדיון: "זה מקרה חמור מאוד של חטיפת ילד בן 7, צוות החקירה עובד ימים ולילות כדי להחזיר את הילד". שוקרי אבו טביק, סניגורו של החשוד, אמר: "החשוד שיתף פעולה עם החקירה, אין שום קשר בינו להין המעורבים הנוספים, אין שום שיחת טלפון בינו לבין אביו של הילד, לא לפני החטיפה ולא אחרי, הבקשה להאריך את מעצרו בחמישה עשר ימים נראית לי מופרכת לגמרי".

בתוך כך, נמשכים המגעים להשבת ג'ומהור, שלפי ההערכות הועבר לרשות הפלסטינית ונמצא באזור רמאללה. בכירי המגזר הערבי וחברי משפחות פשע הם אלה שמנהלים משא ומתן עם חוטפי הילד, ובשלב זה נרשמה התקדמות מסויימת בדיונים. אמש הפגינו עשרות מתושבי קלנסווה מול תחנת משטרת קדמה עם בני משפחתו של ג'ומהור. המפגינים נשאו שלטים בערבית ובעברית שעליהם היו הכיתובים: "כולנו כרים" ו"יכולים להרוס בתים, לא יכולים להחזיר את כרים".

אמש פורסם גם סרטון אבטחה שבו ניתן לראות את הרגעים שבהם נחטף ג'ומהור. בסרטון מופיעים שני ילדים שמתקרבים למכונית לבנה. אחד מהם מסרב להיכנס ואז יוצא מהמכונית גבר שכופה עליו להיכנס לרכב. הילד השני נראה נמלט מהמקום. שמו של הילד השני, שנראה נמלט לאחר החטיפה והודיע עליה לדודתו הוא טארק בן ה-10.