הוארך מעצרם של החשודים בחטיפת הילד מקלנסווה: "הכל שטויות"

על פי החשד הזמין הקבלן אחמד נקיב את החטיפה בעקבות חוב כספי שהיה לאביו של כרים ג'ומהור בן ה-7 אצלו. החשוד לחדשות עשר: "אין לי קשר לחטיפה, הכל סתם"

החטיפה בשרון: מעצרם של ארבעת החשודים המרכזיים בפרשה הוארך בשמונה ימים. אחד מהם הוא אחמד נקיב, קבלן בן 41, החשוד שהזמין את חטיפת כרים ג'ומהור בן ה-7 מקלנסווה בעקבות חוב כספי שהיה לאביו של הילד אצלו. החשוד אמר לחדשות עשר: "אין לי קשר לחטיפה, הכל סתם שטויות". 

המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו של נקיב ב-15 ימים ונציגתה אמרה בדיון: "זה מקרה חמור מאוד של חטיפת ילד בן 7, צוות החקירה עובד ימים ולילות כדי להחזיר את הילד". שוקרי אבו טביק, סניגורו של החשוד, אמר: "החשוד שיתף פעולה עם החקירה, אין שום קשר בינו להין המעורבים הנוספים, אין שום שיחת טלפון בינו לבין אביו של הילד, לא לפני החטיפה ולא אחרי, הבקשה להאריך את מעצרו בחמישה עשר ימים נראית לי מופרכת לגמרי".

 החשוד המרכזי בחטיפה של הילד מקלנסווה
 

אחמד נקיב וכרים ג'ומהור (חדשות עשר)

 

>> עוד כתבות בחדשות עשר: 

בהוראת שופט - ילדי מהגרים בגילאי חמש ומטה יתאחדו עם הוריהם

ראשון לציון: פעוט במצב קשה לאחר שטבע בבריכה פרטית

"רוצה לחבק אותה": א' תגורש מהארץ במהלך המאבק לקשר עם בתה?

שלושה תושבי לוד נעצרו הלילה בחשד למעורבות בחטיפת כרים ג'ומהור, בן ה-7 שנחטף מביתו בקלנסווה ביום שלישי. שלושת הגברים, בני 41, 27 ו-26, הובאו לבית המשפט השלום בראשון לציון לדיון בהארכת מעצרם. בהמשך, המשטרה הודיעה כי עצרה חשוד רביעי, תושב רמאללה שנעצר במחסום, שהובא אף הוא לדיון בהארכת מעצרו.

השר לביטחון הפנים, גלעד ארדן, הביע הבוקר דאגה לשלומו של ג'ומהור. "אני מלווה ועוקב אישית אחר המאמצים להחזרתו למשפחתו", צייץ ארדן בחשבון הטוויטר שלו, "המשטרה תעשה כל שביכולתה כדי שהוא ישוב בשלום". השר לביטחון הפנים הוסיף כי "חטיפת ילד היא פשע נורא, אחד הפשעים המזעזעים ביותר שקיימים - לא נשלים עם מעשה נתעב כזה".

 החשוד המרכזי בחטיפת הילד
 

אחמד נקיב, החשוד המרכזי בחטיפת הילד (חדשות עשר)

 

בתוך כך, נמשכים המגעים להשבת ג'ומהור, שלפי ההערכות הועבר לרשות הפלסטינית ונמצא באזור רמאללה. בכירי המגזר הערבי וחברי משפחות פשע הם אלה שמנהלים משא ומתן עם חוטפי הילד, ובשלב זה נרשמה התקדמות מסויימת בדיונים. אמש הפגינו עשרות מתושבי קלנסווה מול תחנת משטרת קדמה עם בני משפחתו של ג'ומהור. המפגינים נשאו שלטים בערבית ובעברית שעליהם היו הכיתובים: "כולנו כרים" ו"יכולים להרוס בתים, לא יכולים להחזיר את כרים".

אמש פורסם גם סרטון אבטחה שבו ניתן לראות את הרגעים שבהם נחטף ג'ומהור. בסרטון מופיעים שני ילדים שמתקרבים למכונית לבנה. אחד מהם מסרב להיכנס ואז יוצא מהמכונית גבר שכופה עליו להיכנס לרכב. הילד השני נראה נמלט מהמקום. שמו של הילד השני, שנראה נמלט לאחר החטיפה והודיע עליה לדודתו הוא טארק בן ה-10.