הצמיד אקדח לרקה: אישום נגד בן 18 בגין שוד של AM:PM • תיעוד

בסרטון נראה הצעיר מכוון אקדח לראשו של מנהל הסניף בשדרות ירושלים בת"א, בו עבד בעבר. הוא מואשם כי שדד מהקופה אלפי שקלים ומכשירים סלולריים, ונעצר בזמן שסחר בסמים

שוד מזוין בסניף AM:PM בתל אביב: כתב אישום הוגש הבוקר (חמישי) נגד צעיר בן 18, תושב העיר, בגין שוד מזוין של סניף הרשת בשדרות ירושלים, בו עבד בעבר. הוא מואשם גם בעבירות איומים וסחר בסמים. המשטרה ביקשה לעצרו עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.


בתיעוד ממצלמות האבטחה של הסניף, נראה הצעיר נכנס פנימה, רעול פנים, עם אקדח שלוף. לאחר מכן, הוא מאיים עם האקדח על שני עובדים ומוביל אותם לכיוון הקופה. אחד העובדים פותח את הקופה, בזמן שהצעיר מצמיד אקדח לראשו. לבסוף, לוקח נראה בן ה-18 כסף מהקופה ויוצא מהסניף.

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

בהוראת שופט - ילדי מהגרים בגילאי חמש ומטה יתאחדו עם הוריהם

ראשון לציון: פעוט במצב קשה לאחר שטבע בבריכה פרטית

"רוצה לחבק אותה": א' תגורש מהארץ במהלך המאבק לקשר עם בתה?

תיעוד שוד סניף AM:PM
 

תיעוד שוד סניף AM:PM(דוברות המשטרה )

 

השוד אירע לפני חודש. לפי המשטרה, בזמן שנכנס השודד ל-AM:PM, שהו בו גם לקוחות, וכי העובד שהאקדח הוצמד לראשו הוא מנהל הסניף. עוד נמסר כי שדד מהקופה אלפי שקלים ומכשירים סלולריים.


לאחר שמעצרו של בן ה-18 הוארך פעמיים, הוא נשלח למעצר בית. אז, נעצר שוב ביפו בחשד שהחזיק בסמים הרואין וקריסטל במשקל 50 גרם, המחולקים למנות מוכנות להפצה ומסחר. כשהבחין בשוטרים, ניסה להימלט, אך נעצר על ידם והובא לחקירה.