מגעים להשבת הילד בן ה-7 שנחטף בשרון • תיעוד: רגעי החטיפה

בסרטון ניתן לראות את הילד כרים ג'ומהור מתקרב למכונית לבנה, מסרב להיכנס אליה ומספר שניות לאחר מכן - מוכנס בכוח. בשעות האחרונות מתנהלים מגעים להשבתו

חטיפה בקלנסווה: בסרטון אבטחה ניתן לראות את הרגעים שבהם נחטף כרים ג'ומהור, הילד בן ה-7 מקלנסווה. בסרטון מופיעים שני ילדים שמתקרבים למכונית לבנה. אחד מהם מסרב להיכנס ואז יוצא מהמכונית גבר שכופה עליו להיכנס לרכב. הילד השני נראה נמלט מהמקום. שמו של הילד השני, שנראה נמלט לאחר החטיפה והודיע עליה לדודתו הוא טארק בן ה-10.

בתוך כך, עשרות מתושבי קלנסווה הפגינו הערב מול תחנת משטרת קדמה עם בני משפחתו של ג'ומהור. המפגינים נשאו שלטים בערבית ובעברית שעליהם היו הכיתובים: "כולנו כרים" ו"יכולים להרוס בתים, לא יכולים להחזיר את כרים". בשעות האחרונות מתנהלים מגעים להשבת ג'ומהור למשפחתו. בכירי המגזר הערבי הם אלה שמנהלים משא ומתן עם חוטפי הילד ואילו במשטרת מרחב שרון לא מצליחים להשתלט על המקרה.

אביו של ג'ומהור אמר היום לחדשות עשר כי החוטפים ביקשו ממנו בתחילה כופר בסך ארבעה מיליון שקלים, ולבסוף נקבו סכום של מיליון שקלים. "עניתי שאני לא מוכן לשלם", הבהיר האב, "הם מנצלים שאני קבלן ומנסים לסחוט ממני כסף".

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

ניסיון חדירה בגבול הרצועה; כלי טיס תקף סמוך לחוליית מחבלים

השתלה תמורת עשרות אלפי דולרים: שניים הורשעו בסחר באיברים

שעתיים ו-27 דקות שהסתיימו ברצח במכונית: פוענח תיק דבורה הירש

 כרים מג'הור, בן ה-7 שנחטף בקלנסווה

כרים מג'הור, בן ה-7 שנחטף בקלנסווה( חדשות עשר)

 

דודו של הילד הוסיף כי הוא "ילד נחמד, מקווה שיחזור בשלום הביתה ושלא יקרה לו משהו. כל המשפחה אוהבת אותו". הוא עוד אמר כי "מדובר באסון. זה מסוג הדברים ששומעים עליהם רק בסרטים. זה לא משהו שאופייני למגזר. מדובר בחציית קו אדום. הוא ילד שלא מבין כלום. לא מבין איך עושים דבר כזה. אני פונה לחוטפים שישחררו אותו ושלא יפגעו בילד".

אמש התקבל במשטרה דיווח על כך שהילד נלקח על ידי זרים באזור העיר שבמשולש. כוחות השיטור פתחו בסריקות נרחבות לאיתור הילד, ובמקביל פתחו בחקירה. בבדיקה ראשונית עלה כי הילד הוא בן למשפחה שלה סכסוך על רקע כספי עם משפחה אחרת. בשלב זה נבדק הקשר בין ריב המשפחות לאירוע.