הרכב המשטרתי שנפגע כתוצאה מיידוי האבנים , דוברות המשטרה

תיעוד: מתפרעים בתל שבע תקפו שוטרים באבנים וניגחו ניידת

במהלך פעילות לאיתור אדם הדרוש לחקירה בחשד לאלימות במשפחה, החלו ביישוב הפרות סדר שבמהלכן נגרם נזק לארבע ניידות. שישה תושבים נעצרו, הסריקות אחר החשוד נמשכות

שוטרים שהגיעו היום (רביעי) לתל שבע במסגרת נסיונות איתור אדם הדרוש לחקירה נקלעו להפרת סדר אלימה במהלכה הולשכו אבנים לעבר הכוחות, ואף נעשה ניסיון לנגח את ניידת המשטרה ולחסום את אפשרות יציאתה מהרחוב. שישה נעצרו, ונזק נגרם לארבע ניידות.

בסופו של האירוע, האדם שנדרש לחקירה בחשד לאירוע של אלימות במשפחה טרם נעצר, והסריקות אחריו נמשכות. שני בני אדם החשודים שיידו אבנים על השוטרים נעצרו, וכך גם נהג הרכב החשוד שניסה לנגח את ניידת המשטרה. אין נפגעים בקרב אנשי המשטרה, אך נגרם נזק לארבע ניידות.

חבר הכנסת מאיר כהן אמר בעקבות האירוע"מגמת הדרום הפרוע נמשכת. מקרה האלימות היום בתל שבע, מצטרף לשורה ארוכה של ארועים שארעו בישובים בדואים ומעידים על כך שמדינת ישראל מאבדת בצעדי ענק את  הריבונות בישובי הבדואים ובכבישי הדרום. פיזור ניידות בצמתים היא זריית חול בעיניים, אמחנו נמצאים במציאות מסוכנת"

 הרכב המשטרתי שנפגע כתוצאה מיידוי האבנים
 

הרכב המשטרתי שנפגע כתוצאה מיידוי האבנים ( דוברות המשטרה)

 

>> עוד כתבות בחדשות עשר: 

תיקון חוק דייר סרבן בהתחדשות עירונית - לקריאה שנייה ושלישית

תמונות ראשונות: הנערים שחולצו מהמערה בתאילנד - בבית החולים

בעקבות רעידות האדמה: הרשות הלאומית לחירום קיימה כנס מיוחד

לפני כחודש וחצי הותקפו שוטרי משטרת התנועה בידי תושבי היישוב הבדואי רהט שבנגב. שניים מהשוטרים נפצעו ופונו לבית החולים סורוקה בבאר שבע, כשהם סובלים משברים בחלקים שונים מגופם. מבדיקה ראשונית עלה כי השוטרים עצרו רכב שנסע ביישוב ללא חגורה, ובמהלך בדיקה שגרתית שנערכה לו, התברר כי לנהג לא היה רישיון. הנהג נמלט מהמקום ברכבו יחד עם חברו, והשוטרים פתחו במרדף. כשהצליחו השוטרים לעצור את השניים, התנפלו עליהם עשרות תושבי היישוב, עם אלות ואבנים.

באחד הסרטונים שהופצו אחרי התקרית ברהט נראה אחד השוטרים כשהוא סוטר לחשוד עצור. השר לביטחון פנים, גלעד ארדן, כתב אז בחשבון הטוויטר שלו בתגובה: "הסרטון מעורר שאלות נוקבות כלפי התנהגות השוטר. אין מחלוקת .יש לברר את התנהגותו גם בהיבט המשמעתי".

  הרכב המשטרתי שנפגע כתוצאה מיידוי האבנים
 

הרכב המשטרתי שנפגע כתוצאה מיידוי האבנים (דוברות המשטרה)