רכב עולה באש בשטח פתוח בנתניה, מד"א

גופת גבר נמצאה ברכב שעלה באש בנתניה; אין חשד לפלילים

צוות של מד"א נאלץ לקבוע את מותו של גבר כבן 30, שנמצא ללא סימני חיים בשטח פתוח ליד רחוב איינשטיין בעיר. המשטרה פתחה בחקירה לבירור נסיבות המקרה

חשד לרצח בנתניה: גבר כבן 30 נהרג היום (רביעי) לאחר שרכבו עלה באש בשטח פתוח ליד רחוב איינשטיין בעיר. חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו לזירה מצאו במקום את הגבר כשהוא ללא סימני חיים, ונאלצו לקבוע את מותו. כמו כן, כוחות משטרה הגיעו גם הם למקום ופתחו בחקירת נסיבות האירוע, אולם לפי שעה אין חשד לפלילים.

רן לוי, חובש רפואת חירום במד"א שהוזעק לזירה, סיפר כי "כשהגעתי למקום ראיתי עשן שעולה מתוך הצמחיה בצד הדרך. חברתי לכוחות הכיבוי שפעלו במקום ואיתרנו בתוך הרכב גבר כבן 30 מחוסר הכרה כשהוא סובל מכוויות. הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נקבע מותו".


>> לכתבות נוספות בחדשות עשר

האב שבנו נחטף לפי החשד במשולש: "ביקשו ממני כופר, לא הסכמתי"

עירוי קטלני: אחות יפנית חשודה שהרעילה למוות עשרות מטופלים

המאבק בעבירות התנועה: המשטרה החלה להשתמש ברחפני תיעוד

 רכב עולה באש בשטח פתוח בנתניה
 

גופה נמצאה במקום. נתניה (מד"א)

 

גופתה של אופירה חיים, גרושה ואם לשלוש בנות, שהתגוררה בתל מונד ונעדרה מאז ה-22 ביוני, נמצאה אתמול בבור בחצר ביתה. הגרוש של בת ה-54, שהורשע בעבר באיומים על חייה, הוא החשוד המרכזי בפרשה. יחד עם חשודה נוספת, הוא יובא לדיון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרם בבית משפט השלום בפתח תקווה. 

מי שגילה את הבור בו נמצאה גופתה של חיים הוא החתן שלה, ששם לב לבור בחצר, חפר שם, אבל כנראה שלא מספיק עמוק. שלשום הוא ניגש למשטרה וסיפר על הבור. על פי ההערכה, המניע לרצח הוא סכסוך משפחתי על רקע כספי.

מתחילת הפרשה עלה החשד בקרב חוקרי המשטרה כי כמה מבני המשפחה של חיים מסתירים מידע ואף מוסרים גרסות סותרות, וכבר בימים הראשונים שמו לב החוקרים להבדלים בין גרסות הנחקרים. כזכור, חיים הוזמנה לכנס חברי-פוליטי באחד היישובים שבאזור תל מונד, אבל לא הגיעה אליו. מכוניתה נשארה בחניה שליד ביתה ומאז אבד איתה הקשר.

בנותיה הגישו תלונה במשטרה, וציינו כי לא ידוע להן על קשר שקיים בין אמם לעבריינים. בעקבות הערכת מצב שבוצעה אתמול במשטרה, הגיעו הבוקר שוטרים וצוותי זיהוי פלילי לבצע חיפוש וחפירות סמוך למקום מגוריה, שבמהלכם כאמור, נמצאה גופתה - שנשלחה לזיהוי סופי במכון לרפואה משפטית באבו כביר.