ניידת משטרה, בוצ'צ'ו

חשד: בן 6 עם מוגבלות ננטש על ידי נהג הסעה בתחנה המרכזית בת"א

אישה שעברה במקום ראתה את הילד ודיווחה למשטרה, שהגיעה למקום ועזרה לו להגיע לביתו. האם הגישה תלונה ונפתחה חקירה בגין חשד לרשלנות. עיריית ת"א: "רואים הנושא בחומרה"

המשטרה חושדת כי ילד בן שש בעל מוגבלות ננטש על ידי נהג רכב הסעה באזור התחנה המרכזית בתל אביב. כוחות משטרה הגיעו למקום בעקבות דיווח שהתקבל על ידי אישה שעברה במקום וסייעו לילד להגיע לביתו. הסיפור פורסם לראשונה ב"הארץ".

האם הגישה תלונה נגד החברה, שפועלת תחת שירות העירייה. "התקבלה תלונה אודות חשד לרשלנות של נהג והאירוע נמצא תחת חקירה", נמסר מהמשטרה, "אנו רואים בחומרה כל מעשה או התנהגות רשלנית הגורמת סיכון לחייהם של קטינים ובפרט אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים".

>> לכתבות נוספות בחדשות עשר

חשד לחטיפת בן שבע במשולש: סריקות נרחבות באזור

במקביל לביקור נתניהו: יועץ בכיר של חמינאי יבקר במוסקבה

לאחר שהפר את הסגר הימי: צה"ל עצר משט מחאה "לשבירת המצור"

תגובת עיריית ת"א: "העירייה רואה את הנושא בחומרה רבה והנהג הושעה עד להודעה חדשה. במקביל, המקרה נמצא בבדיקה דחופה מול קצין הביטחון של החברה, קב"ט התעבורה של מנהל החינוך וגורמים נוספים". 

"כמו כן, העירייה תחדד את הנהלים מול נהגי החברה בדבר אחריותם להורדת הילדים במקומות שסוכמו עם ההורים והאיסור להורידם את הילדים במקומות מזדמנים. חשוב לציין, כי הלקות של תלמידי בית ספר 'מצדה' על פי חוק אינה מזכה בליווי על פי חוזר מנכ"ל משרד החינוך".