אזיקים (אילוסטרציה), fotolia

חשד: פיתה ילדים באמצעות משחקי וידאו וביצע בהם מעשים מגונים

תושב קריית גת בן 36 נעצר בחשד כי נגע באיבר מינם לאחר שהזמין אותם לביתו. בתחילה שמר על שתיקתו, אך בהמשך קשר את עצמו למעשים. "ניצל את טוב ליבם ללא טיפת חמלה"

תושב קריית גת בן 36 נעצר לפני כעשרה ימים בחשד לעבירות מין בילדים מתחת לגיל 14, כך הותר לפרסום היום (שלישי). מהחקירה עולה כי החשוד נהג לפתות את קורבנותיו להגיע לחדר ביתו באמצעות משלוחי המבורגרים ומשחקי וידאו.

מעצרו של הגבר יצא לפועל לאחר שהתקבלו תלונות מהורים במוקד המשטרה על כך שביצע בילדיהם עבירות מין. בתחילת החקירה שמר החשוד על זכות השתיקה, אך בשלב מסוים מסר את גרסתו וקשר את עצמו לחשדות המיוחסים לו. בין היתר הודעה כי פגע מינית באחד הילדים במשך שנתיים.

עוד כתבות בחדשות עשר >>

בפתח הדיון: יועמ"ש הכנסת נגד חוק הלאום; דיכטר: החוק לא מפלה

מינויה נפסל ע"י אקוניס: "אבסורד - שר המדע משבש ועדה מקצועית"

תיעוד מי-ם: התעמת עם "קבצן" שגנב מילד - והחזיר לו את הטלפון

בחיפוש שנערך בביתו מצאו חוקרי המשטרה ראיות הקושרות את החשוד לעדויות שאותן מסור הקטינים, בהן מחשב נייד ומשחקי SPS, כפי שתיארו הקטינים בעדותם, ובאמצעותם פיתה אותם הגבר להגיע אל ביתו. כמו כן, עלה מהחקירה כי נהג לגעת באיבר מינם של הילדים וביצע בהם מעשי סדום. כמו כן, הבטיח לילד שבו ביצע מין אוראלי כי יקבל פרס בתמורה וכי צפו יחדיו בסרטים פורנוגרפיים.

"מדובר באחת מהחקירות הקשות בשנים האחרונות. חשוד קר רוח שניצל את תום ליבם של קטינים מבלי שבחל ולו במעט חמלה כלפיהם, לעיתים גם לעיני חבריהם, ופגע בהם מינית, וכל זאת 'בתמורה' למשחקי וידאו משוכללים בחדר ביתו", ציינו החוקרים.