טכנאי מזגנים נפל אל מותו בתל אביב, חדשות עשר

טכנאי מזגנים נפל מהקומה החמישית בבניין בת"א; מותו נקבע במקום

בן ה-62 הגיע לבצע עבודה בבניין ברחוב אביגור בצפון העיר, ונפל לחנייה האחורית. צוות מד"א ביצע בו פעולות החייאה אך נאלץ לקבוע את מותו. המשטרה חוקרת את נסיבות המקרה

טכנאי מזגנים בן 62 נהרג היום (שלישי), לאחר שנפל אל מותו מקומה חמישית ברחוב שאול אביגור שבצפון תל אביב. זאת, לאחר שהגיע לבצע עבודה במקום.

הוא התרסק בחנייה האחורית של הבניין שאליו הגיע, ולמקום הוזעקה ניידת טיפול נמרץ. צוות מד"א ביצע בו פעולות החייאה, אך נאלץ לקבוע את מותו במקום. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות המקרה.

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

ליברמן: "כל חייל סורי שיימצא באזור החיץ מסכן את נפשו"

חשד לרצח: גופתה של אופירה חיים מתל מונד נמצאה בבור ליד ביתה

תיעוד מי-ם: התעמת עם "קבצן" שגנב מילד - והחזיר לו את הטלפון

מאיר פלישתייב
 

מאיר פלישתייב שנהרג מנפילת קרש סמוך לאתר בנייה (חדשות עשר)

 

ביום ראשון, מת מפצעיו מאיר פלשתייב, בן 21 מחולון, בבית החולים איכילוב. זאת, לאחר שבשבוע שעבר נפצע קשה בעקבות נפילת קרש על ראשו, בעת שנסע על אופניו סמוך לאתר בנייה ברחוב אצ"ל שבעיר. פלשתייב פונה לבית החולים איכילוב במצב אנוש כשהוא ללא הכרה וסובל מחבלות ומפציעות בראשו ובפלג גופו העליון, שם כאמור, מת מפצעיו לאחר ארבעה ימים.

"כשהגעתי למקום ראיתי בחור שוכב מחוסר הכרה עם חבלת ראש מדממת על המדרכה סמוך לאופניים חשמליים", סיפר חובש מד"א, אריה פרקש, "אזרחים שהיו במקום סיפרו לי שהוא נפגע בראשו מקרש שנפל מגובה. הענקתי לו טיפול רפואי שכלל עצירת דימום וסיוע נשימתי והוא פונה במהירות לבי"ח בניידת טיפול נמרץ של מד"א כשהוא מונשם".

לפני כשבוע וחצי, פועל בניין נהרג מנפילה מגובה של שש קומות בקריית אתא. ההרוג, תושב היישוב ג'דיידה-מכר שבצפון כבן 25, נפל אל מותו כאשר עבד באתר בנייה ברחוב זבולון שבעיר. כוחות רפואה של מד"א הוזעקו למקום, מצאו את הצעיר ללא סימני חיים ונאלצו לקבוע את מותו. במקביל, כוחות משטרה הגיעו לזירה על מנת לבחון את נסיבות האירוע.

שעתיים לאחר המקרה, אירעה תאונת עבודה נוספת - פועל כבן 35 נפצע קשה מנפילה מגובה של כחמישה מטרים על משטח ברזלים בזמן עבודה בכפר יהושע שבעמק יזרעאל. צוות רפואי של מד"א העניק לו טיפול רפואי ופינה אותו לבית החולים רמב"ם שבחיפה כשהוא בהכרה עם פגיעה בבטן.