חשד לרצח עקב סכסוך משפחתי: גופת אופירה חיים נמצאה בחצר ביתה

לאחר שבועיים: הנעדרת בת ה-54, תושבת תל מונד ואם לשלוש בנות, נמצאה מתה בבור. הערכה: הרקע לסכסוך - כספי. כמה חשודים עוכבו לחקירה, והמשטרה מתמקדת בסביבתה הקרובה

בווידאו: כתב חדשות עשר מדווח מחצר ביתה של אופירה חיים - שם נמצאה גופתה

גופתה של אופירה חיים, גרושה ואם לשלוש בנות, שהתגוררה בתל מונד ונעדרה מאז ה-22 ביוני, נמצאה היום (שלישי) בבור בחצר ביתה. המשטרה חושדת כי מדובר במקרה רצח, והרקע שנבדק הוא סכסוך משפחתי על רקע כספי שבו הייתה מעורבת חיים. במסגרת החקירה, כמה חשודים עוכבו לחקירה, והמשטרה מתמקדת בסביבתה הקרובה של חיים. 

בעקבות הערכת מצב שבוצעה אתמול במשטרה, הגיעו הבוקר שוטרים וצוותי זיהוי פלילי לבצע חיפוש וחפירות סמוך למקום מגוריה, שבמהלכם כאמור, נמצאה גופת הנעדרת. גופתה נשלחה לזיהוי סופי במכון לרפואה משפטית באבו כביר. צו איסור פרסום הוטל על רוב פרטי הפרשה.

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

תיעוד מי-ם: התעמת עם "קבצן" שגנב מילד - והחזיר לו את הטלפון

בפתח הדיון: יועמ"ש הכנסת נגד חוק הלאום; דיכטר: החוק לא מפלה

מינויה נפסל ע"י אקוניס: "אבסורד - שר המדע משבש ועדה מקצועית"

הנעדרת אופירה חיים
 

הנעדרת אופירה חיים (חדשות עשר)

 

כזכור, חיים הוזמנה לכנס חברי-פוליטי באחד היישובים שבאזור תל מונד, אבל לא הגיעה אליו. מכוניתה נשארה בחניה שליד ביתה ומאז אבד איתה הקשר. בנותיה הגישו תלונה במשטרה ולא ידוע על קשר שקיים בין הנעדרת לבין עבריינים.

עדיה, בתה של חיים, סיפרה לחדשות עשר כי "יש חלון זמן שאנחנו לא יודעות מה קרה בו ואני ממש מודאגת כי זה לא מתאים לה. לא קרה לנו שהיא נעלמה בצורה כזו והיא בדרך כלל זמינה ותמיד עם הטלפון הסלולרי עליה. היא קנתה בורקסים בשביל להביא אותם לכנס והם נשארו ברכב שלה. אנחנו מבקשים עזרה בלאתר אותה".

בווידאו: בנותיה של אופירה חיים בריאיון לחדשות עשר במהלך החיפושים אחר גופתה

במהלך החיפושים באזור, אמרה בתה מור כי "אם מישהו עשה לה משהו רע, אז הוא יקבור אותה פה". נוסף על כך, הבהירה כי "אנחנו מבינות לקראת מה אנחנו הולכות, רק לא אומרות את זה בקול רם". 

"לא מתאים לה להיעלם כך, לא מתאים לה ללכת להתבודד ממקום נפשי או רוחני", הוסיפה מור, "הכיוון שאני חושבת הוא שמישהו לקח אותה בניגוד לרצונה". מור מספרת שהעבירה למשטרה רשימה של חשודים אפשריים, אך אין אדם מסוים בו היא חושדת. "היא בנאדם נורמטיבי, אין לה אויבים, אנחנו לא לא בהארלם".

המקום בו נמצאה גופתה של אופירה חיים
 

המקום בו נמצאה גופתה של אופירה חיים (חדשות עשר)

 
חצר הבית של אופירה חיים בה נמצאה גופתה
 

חצר הבית של אופירה חיים בה נמצאה גופתה (חדשות עשר)