חבלה באוזנה של פעוטה שעל פי החשד נפגעה על ידי הסייעת, חדשות עשר

"אמרו לנו שככה היא קמה": גננת חשודה בתקיפת פעוטה בגני תקווה

אמה של בת השנה וחצי הגיעה לקחת אותה מהגן והבחינה כי אוזנה נחבלה בצורה חמורה. בביה"ח התעורר החשד לתקיפה, ולאחר דיווח למשטרה הגננת נעצרה. "אנחנו בטראומה"

פרסום ראשון: גננת מגן ילדים בגני תקווה נעצרה בחשד שגרמה לחבלה חמורה באוזנה של פעוטה כבת שנה וחצי לפני כחודש.


אמה של הפעוטה הבחינה בפציעה של בתה כשאספה אותה מהגן והבהילה אותה לרופא, שהפנה לבית החולים "שניידר" - שם חשד הצוות הרפואי בנסיבות החבלה ודיווח למשטרה. לאחר פתיחת חקירה בחשד לתקיפת קטין וגרימת חבלה חמורה, נעצרה כאמור הגננת והיא מוחזקת במעצר בית.

"אתה מקווה שמתייחסים לבת שלך כמו שאתה מתייחס אליה", אמר האב בריאיון לחדשות עשר. "תינוקת לא מקבלת מכה כזאת באוזן בלי שום בכי ושום צעקות. קרה שם משהו", הוסיף. הוא אמר כי שמע על המקרה כאשר רעייתו התקשרה אליו וסיפרה לו כי לבת "יש אוזן בצבעים", ושהגננות הסבירו לה ש"ככה היא קמה משינה". במכתב השחרור מבית החולים נכתב "לא מתאים למחלה. מתאים לחבלה. בוצע דיווח למשטרה".

עוד בחדשות עשר:

הלחץ עבד: הלוביסטים הצליחו להפיל את החוק הנאבק בעישון

הצפון רועד: רעידת אדמה בעוצמה 3.2 הורגשה באזור טבריה

שיא בכניסת תיירים: יותר מ-2 מיליון הגיעו לישראל תוך חצי שנה

 חבלה באוזנה של פעוטה שעל פי החשד נפגעה על ידי הסייעת
 

החבלה באוזנה של הפעוטה (חדשות עשר)

 

החשדות נגד הגננת התקבלו בהפתעה בגן הילדים בגני תקווה. "בהתחלה היינו בטוחים שזה סוג של נפילה או מכה", סיפרה מנהלת הפעוטון. "אנחנו מכירים אותה כאישה רגועה שאכפת לה מכל ילד וילד. זה היה שוק בשבילנו לדעת דבר כזה".

עקב גילה הצעיר, הוריה של הפעוטה מקווים שלא תזכור את שארע. "עטפנו אותה באהבה במשך כל התקופה, אך הטראומה גם שלנו - הפקדנו אותה בידי אנשים אלו שסמכנו עליהם, והם לא עשו את העבודה הזאת".

עו"ד קרן פרידמן המייצגת את הגננת החשודה, מסרה בתגובה: "מרשתי מכחישה בכל תוקף את החשדות המיוחסים לה. אין לה שום קשר לחבלה שנמצאה על אוזנה של הפעוטה. מדובר בהאשמות חסרות שחר ללא בסיס והוכחות ממשיות ובעלילת שווא אשר גרמה למרשתי עוול כבד מאוד.מרשתי הינה גננת ותיקה בתחום אשר ניהלה משפחתון מצליח במשך 10 שנים במהלכן זכתה למכתבי הוקרה ולחוות דעת חיוביות ביותר מהורי הילדים. כמו כן, לגבי הפעוטון הנוכחי נשוא הכתבה, בו עבדה במשך 10 חודשים - מרשתי זכתה להערכה ולאהדה רבה גם מהורי הילדים וגם ממנהלת הפעוטון".