בנימין נתניהו בישיבת ממשלה, רויטרס

תיק 4000: נתניהו ייחקר היום פעם נוספת - במקביל לחשודים אחרים

חקירת ראש הממשלה צפויה להימשך כחמש שעות. הפרקליטות תזמין את איש העסקים ומנכ"לית בזק לשימועים במסגרת חקירת עסקת בזק ו-yes

תיק 4000: ראש הממשלה, בנימין נתניהו, צפוי להיחקר באזהרה היום (שלישי) בתיק 4000 וייתכן שגם בתיק 2000. חקירת נתניהו, שתחל בשעה 11:00 במעון ראש הממשלה, צפויה להימשך כחמש שעות. במקביל אליו, ייחקרו כבעבר, חשודים נוספים בפרשה כמו איש העסקים שאול אלוביץ'.

בתוך כך, הפרקליטות צפויה להזמין לשימועים את אלוביץ' ואת מנכ"לית בזק לשעבר סטלה הנדלר, במסגרת חקירת עסקת "בזק ו-yes. בפרקליטות עדיין שוקלים אם להפריד את התיק מתיק 4000 ומועד השימוע תלוי בהחלטה. אם יופרדו התיקים - אלוביץ' והנדלר יוזמנו לשימוע בקרוב.

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

הצפון רועד: רעידת אדמה בעוצמה 3.2 הורגשה באזור טבריה

טלטלה פוליטית בבריטניה: שר החוץ בוריס ג'ונסון התפטר מתפקידו

דוח המבקר: לחצי מהאוכלוסייה הערבית בארץ אין מיגון לשעת חירום

בחודש שעבר פורסמה בחדשות עשר התכתבות וואטסאפ מינואר 2015 בין אלוביץ' ומנכ"ל אתר וואלה, אילן ישועה. אלוביץ', החשוד במתן שוחד לראש הממשלה נתניהו במסגרת תיק 4000, ניסה לשכנע את ישועה, להסיר ציטוט של ציפי לבני מכתבה, בטענה כי הציטוט "רע לנתניהו".

לפני כחודשיים, הודיעה ענקית התקשורת בזק בדוח הכספי שלה כי היא שוקלת למכור את וואלה. יו"ר החברה החדש שלמה רודב ציין כי ימשיך לפעול לביטול ההפרדה המבנית בין בזק ל-yes משיקולי טובת החברה. מדובר במהלך שאלוביץ׳ ניסה לקדם, על פי החשד באמצעות הטיית הסיקור בוואלה.