מעצר (אילוסטרציה), רויטרס

"התייחס לבת ה-15 כאל רכושו - וכלא אותה": אישום נגד נער מיפו

הורי הנערה דיווחו על היעדרותה, והמשטרה פתחה בחקירה. תוך זמן קצר הקטינה אותרה, ונמצא כי היא עוברת מסכת התעללויות על ידי בן זוגה, שנעצר והואשם בתקיפה

נער בן 17, תושב יפו, הואשם בתקיפה, איומים וכליאה של בת זוגו בת ה-15, תושבת בת ים. הנער הואשם בשבוע שעבר בחמישה סעיפי תקיפה, ובמקביל הוגשה בקשה למעצרו עד תום ההליכים.

עוד בחדשות עשר:

טלטלה פוליטית בבריטניה: שר החוץ בוריס ג'ונסון התפטר מתפקידו

דוח המבקר: לחצי מהאוכלוסייה הערבית בארץ אין מיגון לשעת חירום

בעקבות שריפה: בית מלון בטבריה פונה; אדם נפגע משאיפת עשן

תחילת המקרה לפני כחצי שנה, אז הוריה של הנערה דיווחו למשטרה על היעדרותה. לאחר התלונה, התקבל מידע ולפיו הנערה עוברת מסכת התעללויות פיזיות ונפשיות. עם זאת, לאחר שכוחות המשטרה איתרו את הזוג יחדיו, לא נמצאו ראיות לחשדות שהועלו ועל כן הנער לא נעצר.

לפי המשטרה, בהמשך, לאחר חקירה שבה נאספו עדויות מגורמים שונים, נמצא כי הנאשם "השתלט" על חייה של הקטינה - הוא התייחס אליה כאל רכושו, תקף אותה פיזית במועדים שונים תוך גרימת חבלות גופניות ואף כלא אותה בשירותים בתחנת דלק. כמו כן, התברר כי הנאשם היכה כמה מחבריה של הנערה והשליך לעבר אחד מהם כיסא. בעקבות הממצאים הנער נעצר, וכאמור הוגש נגדו כתב אישום.

משטרת ישראל פועלת בנחישות למיצוי הדין עם חשודים בפגיעה בבני זוגם ככל שמתקיימות התנהגויות שמהוות עבירה על החוק", מסרה המשטרה.