נתב"ג , יעקב סער, לע"מ

שיא בכניסת תיירים: יותר מ-2 מיליון הגיעו לישראל תוך חצי שנה

במשרד התיירות פרסמו כי נרשם שיא במחצית הראשונה של 2018. ההכנסות מוערכות בכ-12 מיליארד שקלים. לפי נתוני הלמ"ס, מדובר בעלייה של 19% לעומת השנה שעברה

עלייה בהגעת מבקרים לישראל: מנתוני הלמ"ס שפורסמו היום (שני) עולה כי במהלך החודשים ינואר-יוני נרשמו 2.18 מיליון כניסות של מבקרים לישראל, מתוכם 2.1 מיליון היו תיירים, כלומר אנשים שנשארו בישראל יותר מיום אחד. מדובר בעלייה של 19% לעומת אותה תקופה בשנה שחלפה.


עוד עולה מנתוני הלמ"ס כי 1.8 מיליון תיירים נכנסו דרך האוויר, עלייה של 18% לעומת אותה תקופה בשנה שעברה כאשר 63 אלף בני אדם הגיעו דרך אילת, עלייה של 73% לעומת השנה שעברה. 243 אלף תיירים הגיעו דרך היבשה, עלייה של 23%.

>> לכתבות נוספות בחדשות עשר

קנס במקום הליך פלילי: אושר להצבעה חוק אי הפללת משתמשי קנאביס

תיעוד: אם הסיעה שמונה ילדים ברכב פרטי - ונעצרה ע"י המשטרה

"את לא תצפרי בחיים": כתב אישום הוגש נגד תוקף הנהגת בעפולה
 

 מטוס
 

"עלייה בנכנסים דרך האוויר" (חדשות עשר )

 

במשרד התיירות ציינו כי בחודש יוני עצמו נכנסו לישראל 310 אלף תיירים, עלייה של כ-2% ביחס לחודש יוני אשתקד. עוד נמסר כי מדובר בפעם הראשונה שנחצה רף של שני מיליון כניסות של תיירים במהלך התקופה המדוברת. נוסף על כך, ההכנסות למשק מתיירות באותה תקופה נאמדות בכ-12 מיליארד שקלים.

שר התיירות יריב לוין אמר כי "מאמצי השיווק והפעולות שאנו מובילים במשרד מביאים אותנו להישגים, כאשר לראשונה נחצה רף שני מיליון התיירים הנכנסים לישראל בחצי שנה. אני שמח לראות שהמחצית הראשונה של השנה מניבה פרי של עבודה ופעילות שיווקית אינטנסיבית בשווקים ברחבי העולם".