תיעוד ממצלמות האבטחה של הסקייט פארק באשדוד, חדשות עשרמצלמות אבטחה עיריית אשדוד

אישום: נגח בנער בגלל שהפריע לצילום קליפ של בתו • תיעוד

מצילומי האבטחה שהגיעו לחדשות עשר ניתן לראות את הגבר בן ה-39, בעל עבר פלילי, מתקרב לנער בן ה-16 ונוגח בפניו. לאחר מכן התעמת עם המאבטח ואיים להכותו, עד שנעצר

(צילום: מצלמות אבטחה עיריית אשדוד)

כתב אישום הוגש נגד תושב אשדוד בן 39 בגין תקיפת נער בן 16 בעיר. מצילומי אבטחה שהגיעו לידי חדשות עשר ניתן לראות את הגבר מתקרב לנער ונוגח בפניו. לאחר מכן הוא דוחף את המאבטח ומנסה להימלט מהשוטרים שהגיעו לעצור אותו.

מכתב האישום, שהוגש לבית משפט השלום באשקלון, עולה כי ביום ראשון הקודם, הגיע האיש יחד עם רעייתו ובתם בת ה-12 למתחם הסקייט פארק באשדוד כדי לצלם קליפ עבור חגיגת הבת המצווה שלה. במסגרת הצילומים השתתפו מספר נערים שהחליקו על גלגיליות. בשעה שמונה בערב, הגיע הנער המותקף למקום והנאשם חשב כי הוא מפריע לצילומי הקליפ. בשלב זה, כפי שניתן לראות בתיעוד, ניגש אליו ונגח בפניו.

עוד כתבות בחדשות עשר >>

"ישראל - בין עשר המדינות העוצמתיות ביותר בעולם"

נתניהו על סערת החוק הפולני: "מקשיבים לביקורת וניתן לה ביטוי"

תאונת האומגה בהונדורס: "האישה נתקעה - הגבר התנגש בה בחוזקה"

 תיעוד ממצלמות האבטחה של הסקייט פארק באשדוד
 

תיעוד ממצלמות האבטחה של הסקייט פארק באשדוד (מצלמות אבטחה עיריית אשדוד)

 

בעקבות התקיפה נחבל הנער קשות בפניו ונגרם לו דימום ונפיחות בעיניו. הגבר בן ה-39 אף משך בשערו של הנער וניסה להימלט. מאבטח הפארק שנכח במקום ניסה להרחיק את הנאשם, אך הוא דחף אותו ואמר לו: "אני ארביץ לך. אם תקרא למשטרה אזיין אותך". ע"פ כתב האישום, כשהגיעו השוטרים למקום החל התוקף לברוח, אך לבסוף נתפס ונער.

מכתב האישום עולה כי הנאשם בעל עבר פלילי וכי יש לו שמונה הרשעות קודמות בעבירות אלימות, רכוש, סמים והחזקת סכין. הרשעתו האחרונה ניתנה בינואר ובגינה קיבל 5 חודשי מאסר על תנאי.

תיעוד ממצלמות האבטחה של הסקייט פארק באשדוד
 

תיעוד ממצלמות האבטחה של הסקייט פארק באשדוד (מצלמות אבטחה עיריית אשדוד)